Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası

sabri'yide avustralya ligi takımlrına satsak yada kiralasak üstüne parda verelim gerekirse. bu arada neden avustralya derseniz b,ze en uzak ülke ve kewell ship çıkar garibime.

Kazım türk olmasa "get out" derim de türk olunca alternatif vs iyi olurdu. Gidiyorsa Terim'le atışmıştır.

Her işte bir hayır vardır. Umarım yarın sağlam bi transfer açıklanır.

Fatih Terim'in Kazım ile neredeyse ailevi bağları ve transferin kapanmasına 1 gün varken fazla inandırıcı değil. Evet Kazım'dan ben de hazetmiyorum ama takımdaşlıkta faydalı görevler üstlendi (Melo ile ilişkileri falan). Saha içinde ise herkesin malumu,negatif.Bu yüzden ihtimal vermiyorum fazla,sürpriz olur.

Bence yarın açıklanacak biri var ki alternatifi olmayan bir adamı satıyorlar.. Yoksa yanlış olur.

Kazım futboluyla bize hiçbirşey katmayan bir oyuncu fakat o giderse sağ kanatta sadece Yiğit kalıyor. Aydın gereksizide Antalyaspor'a gidecek galiba. Kazım gider ve transfer yapılmazsa ben bunu anlamam.

Her ne şartlarda olursa olsun Kazımı aramayacağım kesin. Ayda yılda sağ çaprazdan bir gol atacak diye ona çok bile müsamaha edildi.. En doğru karar verilmiştir, transfer yapılmasa bile Yiğit oynar, Engin oynar, Yekta geliyor o oynar, genç Mertan oynar.. Çok iyi oldu bence..

Yekta geliyor evet oda o bölgede parlayabilir. Mertan'da kendini gösterebilir.

içerde birşeyler dönüyor ve biz bilmiyoruz en nefret ettiğimde bu işte kol kırılır yen içinde kalır lafı

bu nerden cikti ya gide gide transferin son günü mü gitti kimi alacagiz simdi

sanirim cogu kisi gibi bende :confused: soyle kaldik...

ama bir yandan icimde boyle diyor :coffee:

birseyler olacak gibi yarin..... ya da bu gece ki bu onay oyle son gunu verilmezdi...:Z6:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt