Kazım ve Eboue Neşe Kattı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım ve Eboue Neşe Kattı!

Cevap: Kazım ve Eboue Neşe Kattı!

B_9a0c92f85db0d64371f6b17c6845f100.jpg

Ne çabuk kanka oldular...:)

VURUCU TiM

Kazım-Eboue-Muslera-Melo altın 4'lü resmen.

1 defans 1 orta saha 1 forvet 1 kale hepsi de kaliteli.

Aynı sekilde defansa Ujfa , ortaya Selcuk , ileriye de Baros'u yazdık mı oluyor elimizde 7 tane süper ilk 11 adamı.

Yani bu takıma 2 Türk defans 1 orta saha 1 forvet transfer edilse olağanüstü bir takım kurulmuş olur aslında.

Bu resimden nasıl buraya geldim bilmiyorum ama gelmisken birde taktiği kuralım hemen.

--------------Baros-------------

*****--------------------Kazım

-------Selcuk-----*****--------

--------------Melo--------------

*****---*****-Ujfalusi---Eboue

------------Muslera-------------

Bu sene eksiklerden 2'si kapatılıp Avrupa'ya kalınsa , gelecek sene kalan eksiklerden 2'si de tamamlanıp birde Baros'un yerine gelecek hayvani forvetle Avrupa'yı bile dağırıtız.

Kazım-Eboue-Muslera-Melo altın 4'lü resmen.

1 defans 1 orta saha 1 forvet 1 kale hepsi de kaliteli.

Aynı sekilde defansa Ujfa , ortaya Selcuk , ileriye de Baros'u yazdık mı oluyor elimizde 7 tane süper ilk 11 adamı.

Yani bu takıma 2 Türk defans 1 orta saha 1 forvet transfer edilse olağanüstü bir takım kurulmuş olur aslında.

Bu resimden nasıl buraya geldim bilmiyorum ama gelmisken birde taktiği kuralım hemen.

--------------Baros-------------

*****--------------------Kazım

-------Selcuk-----*****--------

--------------Melo--------------

*****---*****-Ujfalusi---Eboue

------------Muslera-------------

Bu sene eksiklerden 2'si kapatılıp Avrupa'ya kalınsa , gelecek sene kalan eksiklerden 2'si de tamamlanıp birde Baros'un yerine gelecek hayvani forvetle Avrupa'yı bile dağırıtız.

elmanderi forvete koyalım kardeşim... SAYGILAR

Üst Alt