Kazımcan Karataş'a Galatasaray'dan Teklif! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazımcan Karataş'a Galatasaray'dan Teklif!

5dcfc68cae298b7906260bdc.jpg

1. Lig ekibi Altay'dan Kazım Karataş'ın Galatasaray'a transferi ile ilgili son dakika açıklaması geldi.

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Altay Sportif Direktörü Özden Töraydın:

"Galatasaray'dan geçtiğimiz hafta içerisinde kulübümüze oyuncumuz Kazım Karataş için resmi transfer teklifi geldi. Bu hafta içerisinde Kazım için bonservis bedeli ve sonraki satıştan pay miktarını belirleyeceğiz ve Galatasaray'a cevabımızı ileteceğiz. Kazımcan 2003 doğumlu, şut becerisi yüksek, oyun zekası iyi, fiziksel gelişimi iyi seyreden bir oyuncumuz."

Ajansspor

bizim çerez diye havaya saçtığımız 50.000 euroya deli gibi ihtiyacı var alt lig kulüplerinin. babasının oğlu değilsin ki , adam tabiki para kazanmak için kırk takla atacak.

Şu açıklamanın tek anlamı Galatasaray bizim futbolcuya teklif yaptı ey fener bjk uyuma sen de teklif yap katıl bu açık artırmayadır. Klup yetkilisi olsaydım böyle bir davranış sonrası müsaade ister masadan kalkardım.
Adam haklı bende altay başkanı olsam aynısını yaparım hatta sende olsan aynısını yaparsın.Sorun altayda değil bizim klüpte
Koca Galatasaray teklif yapacak bir oyuncuya ikinci ligten ve teklifini düşünecekmiş kusura bakmayınn oyuncuyu izliyorsan beğnediysen eminsen yatırım yapacaksan yapar alır çıkarsın ön sözleşmeye imzayı atarsın 50-100 bin euronun çingeneliğini yaparsan adamlarda böyle yapar
Diagneyi alırken pazarlık yaptılarmı merak ediyorum

Üst Alt