Kazım'dan Beklenilmeyen Performans | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım'dan Beklenilmeyen Performans

Cevap: Kazim'dan bir skandal daha..

Başlığı göronce baya korktum başladı yine diye. Çok kişiyi yanılttı, kendini bozmadan devam eder umarım. Şu haliyle çok uzun yıllar bırakmaz formasını.

boyle devm eder insallah, arda ve pino da gelince daha etkili olucagini dusunuyorum

Ben gelmesine karsi onlardanim. Simdi yine ayni durum olsa yine aynisini derim.

Kazimdan baska sag kanat oyuncusumu kalmadi dünyada? Ha yerli diyeceksiniz. Ozaman gitsinler basinlari parayi atiyorum Volkani alsinlar. Ozaman da pahali diceksiniz. Bende bana ne derim beni ilgilendirmiyor.

Galatasaray etigine durusuna yakismiyan bir futbolcu transfer edilmistir. Iyi veya kötü performans gösterir ayri birsey.

Umarim aynen böyle devam eder, hatta daha iyi olur.

yaşıda genç bir insanın hayatını değiştirir ya bazı şeyler baba olmasıda bu adamı değiştirdi

Çok büyük bir skandal bu.:D

- - - - -

Şaka bir yana, gerçekten de iyi oynuyor, mücadele ediyor.

Ama burası Türkiye, 2 gün kötü oynadığında yuhalanmayacağının garantisi yok. O zaman da başka başlıkları görmemiz olasıdır.

En iyisi, bu oyuncuların profesyonel olduklarını bilmek ve iyi oynadıklarında baştacı edip, kötü oynadıklarında yerin dibine sokmamak.

Kazım, Pino, Stancu, Arda, Kewell, Baros... Potansiyeline ulaştığında inanılmaz can yakar. Belki isimsiz görünüyor ancak Türkiye'nin en iyi hücum hattı Beşiktaşla beraber.

Kazım, Pino, Stancu, Arda, Kewell, Baros... Potansiyeline ulaştığında inanılmaz can yakar. Belki isimsiz görünüyor ancak Türkiye'nin en iyi hücum hattı Beşiktaşla beraber.

Bu durum bana şunu hatırlatıyor. Bir mercedes 'imiz (etkili bir forvet hattımız) var. Ama Mercedesimizde 4.nci 5nci vitese atamıyoruz. Hep 1-2-3 geziyoruz, motor bağırıyor ama nafile. 4'e 5'e attığımızda 200 basacak kadran ama sıkıntı 4 'e 5 'e atmakta.

Bu forveti ortasahadan besleyemedikçe, oyunu rakip yarı sahaya yıkamadıkça, Messi de bizde olsa hikaye.

Bu durum bana şunu hatırlatıyor. Bir mercedes 'imiz (etkili bir forvet hattımız) var. Ama Mercedesimizde 4.nci 5nci vitese atamıyoruz. Hep 1-2-3 geziyoruz, motor bağırıyor ama nafile. 4'e 5'e attığımızda 200 basacak kadran ama sıkıntı 4 'e 5 'e atmakta.

Bu forveti ortasahadan besleyemedikçe, oyunu rakip yarı sahaya yıkamadıkça, Messi de bizde olsa hikaye.

Zaten tüm sorunun orta sahadan kaynaklandığı açık ancak 2 senedir nedense bir türlü göremiyorlar bunu.

Cevap: Kazım'dan bir skandal daha..

Kazım çok akıllanmış beyler...Adam herşeyin farkında...Fener yansın onu kullanamadığına...

Ben beklediğimden çok iyi bir Kazım buldum dersem yalan olmaz.Hem saha içi oyunu hem de yine saha içi hal ve hareketleriyle benim tanıdığım Kazım bu değildi.Eski gayri ciddi hallerinden eser bile yok.Böyle oynasın sevmeye başlarım kendisini :)

Oynamadan asmak ne kadar yanlışsa 4 maçta tepemize çıkartmakta okadar yanlış. Bekleyelim sonuçta ondaki oyunculuk potansiyelinide yoldan çıkma potansiyelinide hepimiz biliyoruz.

Kafayi futbola verdiginde oynuyor adam.

Yetenekli, hizli, fizigi var..

Kendisinin yapmasi gereken tek sey kafayi futbola vermek.

Üst Alt