KBSL 15/16 H:13 | Galatasaray 92-50 Beşiktaş | M.S | 3 Ocak | TRT Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KBSL 15/16 H:13 | Galatasaray 92-50 Beşiktaş | M.S | 3 Ocak | TRT Spor

230px-T%C3%BCrkiye_Kad%C4%B1nlar_Basketbol_Ligi_Logo_2015.jpg

galatasaray.png
c80ecv.png
besiktas.png

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 15/16 Sezonu 13. Hafta
Galatasaray - Beşiktaş
Abdi İpekçi Arena
3 Ocak 2016
16:00

100px-TRT_Spor_Yeni_Logo.png

Yıllardır fbnin şampiyon olmasının nedeni nevriye idi ne zaman ki bize geçti fb öldü kız garip ya 5 numara değil de 2 numara gibi oynuyor helal olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maç kopunca Ekrem hocamın son dakikalarda genç oyuncuları rotasyona sokması çok iyi iş. İnci Güçlü dediğimiz oyuncu 16 yaşında..

Son 3 haftada farklı galibiyetler aldık.

Galatasaray 82 - 53 BGD
Galatasaray 92 - 44 İstanbul Üniversitesi
Galatasaray 92 - 50 Bjk

İstesek ikiye bile katlayabilirdik bjk'yi :) Ve sadece 3 yabancıyla yaptık bunu.

Maç kopunca son dakikalarda genç oyuncuları rotasyona sokması çok iyi iş.

Galatasaray 82 - 53 BGD
Galatasaray 92 - 50 Bjk

İstesek ikiye bile katlayabilirdik bjk'yi :) Ve sadece 3 yabancıyla yaptık bunu.

Yine Ekrem Memnun Mucizesi Görüyoruz Bu Tabloda.. Bu Adamda Sihirli değnek var Gerçekten... Koçluğu bırakana kadar Galatasarayda kalmalı... Bahar Çağlar Hakkında ne düşünüyorsun ? kendisini inanılmaz geliştirmiş gercekten

Maç kopunca Ekrem hocamın son dakikalarda genç oyuncuları rotasyona sokması çok iyi iş. İnci Güçlü dediğimiz oyuncu 16 yaşında..

Galatasaray 82 - 53 BGD
Galatasaray 92 - 50 Bjk

Bizim genç Türkler yabancılardan daha iyi. Yabancılar dediğim , kizer süperstarı ile martinez bunlardan daha iyi İnci ve Cansu . Şu kizer için şu rezillikleri yaşamak da ayrı koyuyor bana. Zaten yabancılar da iyi olsaydı loyd ve dubaya yardımcı olan euroligde de zirveye oynardık.

Bizim genç Türkler yabancılardan daha iyi. Yabancılar dediğim , kizer süperstarı ile martinez bunlardan daha iyi İnci ve Cansu . Şu kizer için şu rezillikleri yaşamak da ayrı koyuyor bana. Zaten yabancılar da iyi olsaydı loyd ve dubaya yardımcı olan euroligde de zirveye oynardık.

Sancho Lyttle kalsaydı yıne en büyük favori biz olurduk... Sancho savunmanın bel kemiğiydi...

Yine Ekrem Memnun Mucizesi Görüyoruz Bu Tabloda.. Bu Adamda Sihirli değnek var Gerçekten... Koçluğu bırakana kadar Galatasarayda kalmalı... Bahar Çağlar Hakkında ne düşünüyorsun ? kendisini inanılmaz geliştirmiş gercekten

Bahar gerçekten garip olmuş , hep şutları kaçıran kız şimdi temiz bilek olmuş, spikerler bile temiz Şutu var diyor . Göksenin az şu kızdan şut çalışması öğrense .

Ekrem Memnun geldikten sonra orta mesafe atışlarını Sancho Lyttle gibi hiç kaçırmadan atıyor, ayrıca basketbolu önceden ezbere olarak oynardı şimdi düşünerek oynuyor. O yüzden Jelena'nın yokluğunu aratmıyor.

Ekrem Memnun geldikten sonra orta mesafe atışlarını Sancho Lyttle gibi hiç kaçırmadan atıyor, ayrıca basketbolu önceden ezbere olarak oynardı şimdi düşünerek oynuyor. O yüzden Jelena'nın yokluğunu aratmıyor.

valla Jelena var mı yok mu hiç belli olmuyor :) hatta Jelena yokken daha iyi oynuyoruz bence.. ama Jelena hırslı bir oyuncudur.. ona ıhtıyacımız var..

Valla ben de hiç umudum yoktu. Ekrem Memnun gençler için büyük şans , Türk basketbolu için de . Nevriyeye gelecek olursak umarım 2 3 sene daha oynar. Müthiş karakter ve basketbolcu .

1 sene daha oynar en fazla ondan sonra Nevriye'ye Yöneticilik teklif etmeliyiz.. kadın basketbolunun yöneticilerinden birisi olmalı... elimizden kaçırmamalıyız

1 sene daha oynar en fazla ondan sonra Nevriye'ye Yöneticilik teklif etmeliyiz.. kadın basketbolunun yöneticilerinden birisi olmalı... elimizden kaçırmamalıyız

Bence de 1 sene oynar ama bu sene de bırakabilir . Ben olsam bırakmazdım bu yaşımda bu fizik gücüm olacak ve hala şutları temiz atacağım bırakmam ama kız yorulmuştur illaki mental olarak.

Üst Alt