KBSL 18/19 YF M:4 | Galatasaray 49-57 Fenerbahçe | MS

Kubat Tokmakçı

Tecrübeli Üye
Kız basket ne ya her sene şampiyon olsunlar masa tenisinde de :giggle:
Daha iyi oluyo böylesi kendilerini avutiyiler:giggle:

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Galatasaray Başkanının normalde utanması lazım şu demeci verirken de başarı gibi anlatması yaptıklarına yakışmış. Son 10 yılın en düşük bütçeli kadrosunu kuran sen, o kadronun maaşlarını bile ödemeyen sen, hocanın sezon içi istediği oyuncuyu almayan sen sonra takım niye ribaund almadı. Şu oyuncu grubunun 20+ yemediği her sayı başarı iken 2 maç aldı kızlar.

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör

Galatasaray Başkanının normalde utanması lazım şu demeci verirken de başarı gibi anlatması yaptıklarına yakışmış. Son 10 yılın en düşük bütçeli kadrosunu kuran sen, o kadronun maaşlarını bile ödemeyen sen, hocanın sezon içi istediği oyuncu almayan sen sonra takım niye ribaund almadı. Şu oyuncu grubunun 20+ yemediği her sayı başarı iken 2 maç aldı kızlar.
Bazi yoneticiler de dun bize saldiran Ali Koc ile hasir nesir olmuslar.

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bazi yoneticiler de dun bize saldiran Ali Koc ile hasir nesir olmuslar.
İlk değil ki erkek basket maçında da yapmışlardı hatırlarsan. Fecaat ya yönetim bütün branşlarda dibi görmüşüz, binmişler Terim'in sırtına gidiyorlar futbolda şampiyonluk gelmezse görürüm bunları.

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
İlk değil ki erkek basket maçında da yapmışlardı hatırlarsan. Fecaat ya yönetim bütün branşlarda dibi görmüşüz, binmişler Terim'in sırtına gidiyorlar futbolda şampiyonluk gelmezse görürüm bunları.
Alternatif adam da yok ki.Fatinoglu,Korkut ,Hamamcioglu vs. bunlardan da kotu olur.

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Alternatif adam da yok ki.Fatinoglu,Korkut ,Hamamcioglu vs. bunlardan da kotu olur.
Haklı olabilirsin Uğur belki daha kötü olur da cidden vasata tahammülüm kalmadı artık. Fener erkek voleybolda küme düşme hattındaydı tek transferle bugün şampiyon oldular biz yapsak biz olurduk, bunu bile beceremeyen adamların işi yok ya bu kulüpte.

Barış Savaş

10 Numara!
sirf ribaundlar icin inciyi soksan mac bizimdi. jeferson yok eda yok. bu looserleri yeniyorduk su kadroyla

monica denen kanser hucresi ilk defa iyi oynadi. hepsini tebrik ederim ama seneye ayni rezaleti gosternez umarim yonetim. en azindan dogru durust yabanci oyuncu alin 4 tane

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Haklı olabilirsin Uğur belki daha kötü olur da cidden vasata tahammülüm kalmadı artık. Fener erkek voleybolda küme düşme hattındaydı tek transferle bugün şampiyon oldular biz yapsak biz olurduk, bunu bile beceremeyen adamların işi yok ya bu kulüpte.
Ayni fikirdeyim erkek voleybol konusunda.Okan Böke basarili zannediyor bir de o subeyi.gerci bizim voleybol subesine yatirim yapilsa da bir sey olmuyor.cok cenabet yahu.Sonuna kadar getirip kaybetme konusunda usta bir sube.

Fatinoğlu çok zeki bi adam aga gömmeyelim adamı. Sadece biraz heyecanlı bi abiye benziyo
Su son secimde DSP'den aday olan adam zeki falan degildir bence.

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Galatasaray amatör branşlarda uzun zamandır dipte zaten.Bu yönetime yüklemek bence saçma bunu.

Mete Temiz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Galatasaray amatör branşlarda uzun zamandır dipte zaten.Bu yönetime yüklemek bence saçma bunu.
Ben her gelen yönetimi eleştiriyorum sorun değil. Dursun gelmeden önce kadın basketbol takımı Eurolig şampiyonu, erkeklerde son 8'deydi. Dursun ile kıyaslayacaksak da emin ol Dursun'dan bile kötü yönetiyorlar amatörleri.

Üst Alt