KCK | Fenerbahçe 78-85 Galatasaray MP | 16 Ekim | Kupa BİZİM ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KCK | Fenerbahçe 78-85 Galatasaray MP | 16 Ekim | Kupa BİZİM !

da2bacumhurbaskanligi_forsu.jpg

97767fenerbahce_donen_logo_69020_1.jpg
v.png
f4d16galatasaray-logo.png

41787panorama_35.jpg

channelLogo99.png

Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası

Fenerbahçe - Galatasaray Medical Park

Ankara Spor Salonu, Ankara

16 Ekim

15.00

Sports TV

Cevap: KCK | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 16 Ekim | 15.00 | Sports TV

Bu konuya maç gününe kadar gelecek yaratıcı mesajları az cok tahmin edebiliyorum. :asd:

Burdada koyarız kuşlara alırız Kupayı. Dişi aslanlara güven tam.

Bu maç Erkek basketbol takımının zaferinden daha kolay olacak

Aynen, merakla karışık bir çekince ile girdim konuya, meğer kupa adı kısaltmasıymış...

Isil yokmus, cezaliymis. Cok kötü oldu bu. Fowles da yok. Bu durumda esitiz, hatta Fenerbahce ufak da olsa önde. Cok cekismeli olur. Umarim kazanan taraf biz oluruz. Ayrica takimin sadece Taurasi´ye muhtac olmasi beni rahatsiz ediyor. Yine cossun tabiki de, digerleri de katki versin.

ribaund sorunu yaşadık kaunas macında dogrudur. fenerliler ribaunda ezicez diyorda. ben bunların hazırlık maclarını izledim. ligin vasat takımları bu matovic nevriye ve tamanenin yanından gecip ribaundları topluyorlardı:) ulan tamam biz bu macta kötüydükte siz hazırlık maclarının hepsinde ribaund manyagı oldunuz:) melisa can oynayacakmı belli degil. büyük olasılık oynamayacak herhalde. hadi ışılın yeri kapanır orda sorun yokta. uzunlarda sorununumuz var. melek bilge 5-6 dakka macı götürmesi lazım. yeni cıkan kurallardan sonra dahada korkuyorum. basketbolun agzına ettiler resmen. tina charlesin daha bugün gelmesinden dolayıda ribaund sorunu yaşadık bence. yoksa bu kadın cok ribaund topluyo. jetlag etkisi gecmemiştir onda:)

Üst Alt