Kebabın İyisi Nerede Yenir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kebabın İyisi Nerede Yenir?

Yaklaşık 9+1 yıla yakın (+1 oğuz serdar dönemi ama üye olarak takip etmiyordum) bulunduğum GSC'yi Murat Urhan çalışıyor diye o mevkide bulunun ama beyinleri ve düşünme kabiliyeti olan modları olması sebebiyle bırakıyorum. Zaten en ufak bahanede atıyorlar bundan sonra beyefendileri yormamış oluruz. "Konuya BJKli gavatlar" gelmiş sözünü üyeye hakaret olan Özel Mesajıma da cevap vermeyen (havaya bak cevap da vermiyor) üst yönetimden de "hangi üyeye dediğini biliyoruz" deyip tahmin üzerine ceza veren, itirazımı kaale almayan forumda durmanın anlamı kalmadı. Konuda üye ve üye olmayan kişiler vardı.Benim bildiğim üye olarak hepsi GS'li. Eğer varsa GS görünümlü BJK'li ve bunu da siz biliyorsanız neden işlem uygulamadınız? O yüzden aldığım ceza dünkü penaltıdan farksızdır. Gitmemden dolayı bolca da sevinen olacaktır. Herkes için en doğru karar olacağı görüşündeyim. İyi forumlar!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yaklaşık 9+1 yıla yakın (+1 oğuz serdar dönemi ama üye olarak takip etmiyordum) bulunduğum GSC'yi Murat Urhan çalışıyor diye o mevkide bulunun ama beyinleri ve düşünme kabiliyeti olan modları olması sebebiyle bırakıyorum. Zaten en ufak bahanede atıyorlar bundan sonra beyefendileri yormamış oluruz. "Konuya BJKli gavatlar" gelmiş sözünü üyeye hakaret olan Özel Mesajıma da cevap vermeyen (havaya bak cevap da vermiyor) üst yönetimden de "hangi üyeye dediğini biliyoruz" deyip tahmin üzerine ceza veren, itirazımı kaale almayan forumda durmanın anlamı kalmadı. Konuda üye ve üye olmayan kişiler vardı.Benim bildiğim üye olarak hepsi GS'li. Eğer varsa GS görünümlü BJK'li ve bunu da siz biliyorsanız neden işlem uygulamadınız? O yüzden aldığım ceza dünkü penaltıdan farksızdır. Gitmemden dolayı bolca da sevinen olacaktır. Herkes için en doğru karar olacağı görüşündeyim. İyi forumlar!

1. Burada yönetimin nasıl işlediğini en iyi bilenlerdensin. O yüzden Murat'ın kendi başına almadığı kararlar olduğunu bilmen lazım. Onun üzerinden yürümen yanlış.
2. Son boldlu kısımda Sinan Bilgin'e söylediğin apaçık bunu kıvırmaya gerek yok. Bjkli varsa neden işlem yapmadınız demişsin ama orası çok anlamsız olmuş. Oradaki amaç zaten Galatasaraylılara edilmiş bir hakaret/söz varken işlem uygulamamız.

Pek anlaşamadık... Ama yinede Hoşçakal. Negatif havanı dille getirmen için başka bir platform bulacaksındır renkdaş.

Son düzenleme:
Kesgin soyadını ve avatarını ben alıyorum beyler baştan söyleyeyim....

Doruk Ata Kesgin TANRIVERDİ yapacağım..

Forumda Galatasaray görünümlü ileri derece provokatör tinerci ve kuş beyinliler var. Nasıl bazılarınız rakip forumlarda üye olup çaktırmadan devam ediyorsanız aynı şekilde bu tiplerden bizim forumda da olduğuna inanıyorum ben.

Eğitim, denetim ve uygulama şart

Son düzenleme:
Mesela o kadar faks kampanyası düzenlememe rağmen hasta bir Fenerbahçeliyim ben. 10 senedir saklamayı başardım bunu.

Eğitim, denetim ve uygulama şart

son bi haftada açılan (fener bjk maçı sonrası) ve açılmayan (bizim maçtan sonra hakemle ilgili herhangi bi konu) konulara bakarsan bjklı gavatlar sözüne neden alındığını anlardın zaten reis.
gidecem diyipte 6 yıldır 17 yaşında olan yeni yetmeleri sevindirme derim

Son düzenleme:
Üst Alt