Kediye de Sana da Çakarım! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kediye de Sana da Çakarım!

Göya hayvansever, köpek besliyor bir de.

Evde karıdan yediği dayağın hıncını küçücük kedilerden çıkarmaya çalışmış.

Hayatta ne kadar büyük sorunları var insanların.. Biri kedi b.ku doldu der, diğeri köpeğimi kedi tırmaladı.. Bu kavgayı yapması gereken 7-8 yaşlarındaki çocuklarda aslında mendil satar, dışarıda yatar.. Haberi paylaşan arkadaştan özür dilerim ama kedinin tekmelenmesinden çok bu olaya güldüm, gerçekten. Ses kaydı falan almalar vs. Ne kadar garip milletiz.

Motorsikletli tip zannettim basligi gorunce bu da baskaymis. Ses kaydini dinledim sonra.

Ortak noktalari su, erkeklik hormonu dusunce sesler bunlarinki gibi incelir, ego da yuksekse ucuz kabadayalik pesinde kosmaya baslanir. Cinsel hayatlarindaki basarisizliklarinin sorumlusu ne kediler ne de diger suruculer halbuki.

adamın yaptığının savunulur hiç bir yanı yok ama kadın da kışkırtmak için elinden geleni yapmış
olan kedilere olmuş, bir tek adama yüklenmeyin burada madem kediler yeni doğmuş bahçede bırakmak yerine evinde alıp beslemesi daha sağlıklı olur kadının

Warning

The request contains an invalid API key!

Advisory provided by Google and:
VigLink
Find out more about protecting yourself on the web at antiphishing.org and stopbadware.org.

Üst Alt