Keita Ara Transferde Yeniden Aslan Olacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Ara Transferde Yeniden Aslan Olacak

keita-sevinc-15763_501.jpg

Terim'in ısrarla istediği eski G.Saraylı için Al Sadd ile pazarlık sürüyor. Keita büyük olasılıkla kiralanacak

G.Saray ara transferde bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Fatih Terim'in sezon başında da istediği eski Cimbomlu Keita için girişimler sürüyor. Al Sadd kulübü ile yapılan pazarlıklarda mesafe alınması ve Fildişi Sahilli oyuncunun geri dönmek istemesi de Galatasaray'ın elini güçlendiriyor. Al Sadd'ın gözden çıkardığı Keita için G.Saray 2 milyon dolar bonservis teklif etti. Al Sadd bunu az buluyor. Eğer bonserviste anlaşma olmazsa Keita ocak ayında kiralanacak. Keita'nın yerine alınan Kazım bu boşluğu dolduramadı.

kaynak:Keita, ara transferde yeniden Aslan olacak - Fotomaç

Cevap: Keita, ara transferde yeniden Aslan olacak

keita-sevinc-15763_501.jpg

Terim'in ısrarla istediği eski G.Saraylı için Al Sadd ile pazarlık sürüyor. Keita büyük olasılıkla kiralanacak

G.Saray ara transferde bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Fatih Terim'in sezon başında da istediği eski Cimbomlu Keita için girişimler sürüyor. Al Sadd kulübü ile yapılan pazarlıklarda mesafe alınması ve Fildişi Sahilli oyuncunun geri dönmek istemesi de Galatasaray'ın elini güçlendiriyor. Al Sadd'ın gözden çıkardığı Keita için G.Saray 2 milyon dolar bonservis teklif etti. Al Sadd bunu az buluyor. Eğer bonserviste anlaşma olmazsa Keita ocak ayında kiralanacak. Keita'nın yerine alınan Kazım bu boşluğu dolduramadı.

kaynak:Keita, ara transferde yeniden Aslan olacak - Fotomaç

ulan sergen sevinecektim. totomac cıktı iyimi....

Kaynaktan ötürü haberi ciddeye almadım, zaten kiralamak gibi bi şansımız olsaydı sene başında öyle yapardık

Sergen neden böyle yapiyorsun:D

Lan seviniyorum bir baktim fotomac.

Hadi be Totomaç ilk defa sana inanmak istiyorum.. :/

Düşün artık ne hallerdeyiz.

Ne Keita imiş arkadaş adam 30 yaşına geldi başka birilerini bulmak lazım.

tam halay çekmeye hazırlanıyordum, son satırı gördüm anasını satayım

784324258969.jpg

Galatasaray'ın Keita sevdası bitmek bilmiyor... Sarı-Kırmızılı yönetim eski futbolcusunu yuvaya döndürmek için yeniden girişimlere başlayacak. Sezon başında transferin son gününe kadar Cimbom'a dönmesine kesin gözüyle bakılan Fildişi'li oyuncu Suudi Arabistan kulübü Al Sadd'ın fiyatı artırması nedeniyle bu transferden vazgeçmek zorunda kalmıştı.

ÖNCE KİRALAMA FORMÜLÜ

Galatasaray'da sağ kanatta yaşanan sıkıntı nedeniyle Sarı-Kırmızılı yönetim Keita'yı bu kez Ocak ayında bitirmek için yeniden harekete geçmeye hazırlanıyor. Her fırsatta Arabistan'da mutsuz olduğunu dile getiren Keita'nın ya bonservisiyle ya da kiralık alınması planlanıyor. Teknik Direktör Fatih Terim'in de onay verdiği bu transfer için ilk olarak kiralık formülü denenecek. Ancak Al Sadd yönetimi bunu kabul etmezse o takdirde Keita'nın bonservisiyle alınması gündeme gelecek. Yıldız oyuncu için kulübüne 2 milyon Euro teklif edileceği öğrenildi.

ARABİSTAN'DA ÇOK MUTSUZ

Arap kulübü her fırsatta mutsuz olduğunu dile getiren Keita'dan sezon başından beri istediği gibi yararlanamıyor. Fildişi'li futbolcunun Al Sadd'lı yöneticilere Galatasaray'a gitmek için izin istediği söyleyerek, "Bu takımın şampiyonluğunda büyük pay sahibi oldum. Bana gitmem için kolaylık sağlamanızı istiyorum" dediği öne sürüldü.

AYSAL'LA ZİRVE

Bu arada G.Saray- Teknik Direktörü Terim'in Başkan Aysal'la bir görüşme yaparak Keita'nın durumunu masaya yatırdığı ortaya çıktı. Terim'in, "Keita bizim için gerekli bir oyuncu. Onu sezon başında çok istiyordum. Transferi gerçekleşmeyince üzülmüştüm" dediği saptandı. Terim'in bu sözlerinden sonra Aysal'ın yönetici arkadaşlarıyla bir değerlendirme yaparak Keita için düğmeye basacağı öğrenildi.

G.SARAY ONU ÇOK İSTİYOR

G.Saray taraftarı Keita'yı unutamadı. Sarı-Kırmızılı taraftarlar Fildişi'li futbolcunun geri dönmesini çok istiyor. Yönetim bu transfer için kolları şimdiden sıvadı.

kaynak:Kaderde Keita var - Takvim

Üst Alt