Keita Kampanyası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Kampanyası

Twitterdaki hesaplarımızdan

#unalbaskanbizekeitayigetir @galatasaraySK

kampanyası başlattık. Keitanın gelmesini isteyen herkes twitter hesabından bunu kulübe yollsaın

Cevap: Keita Kampanyasi

Bence Keita'ya takılıp kalmayalım, Keita güzel tatlı bir rüzgardı, 1 sezon esti geçti....Bırakalım öyle kalsın...

Kazım'ın son maçlarda Aydın'dan daha kötü oynadığını düşünsem de Keita'ya olumlu bakamıyorum maalesef. Müthiş işler yapıyordu, tribüne seyirci de çekiyordu ama bunlar kadar zararı da vardı. En son Barcelona maçında izledim, bir adım bile ilerleme yok. Arkadaşları bile tepki gösteriyordu. Youtube'tan videolarını izlemek gerçekten çok hoş, iyi yaptığı işleri izlemek zevkli oluyor ve sırf bu videoları bulunduğu için insanlar onun eksilerini unutuyorlar. Uzun vadede düşünüldüğünde tekrar Keita'ya dönmek mantıklı olmuyor.

al-sadd yöneticileri teklifimiz karşısında gayri ciddi bir tavır takınmış

başkanımızı sonradan görme heriflerle muhatap etmeyelim

keita gelmiş geçmiş en sevdiğim futbolculardandır

ama karakteri de pek iyi değildir

pişmiş aşa su katılmış olabilir

vazgeçelim bu sevdadan

Olcan dediğiniz adam Keitanın tırnağı etmez sen kendi maholuğuna bak o kadar vizyonunuz düşük ki

30 yaş futbolcu için yaşlımı ozaman niye Rosickyi istiyorsun ki? Kaç yaşında biliyormusun?

Türkiyeye gelen en iyi kanat oyuncusu Keitaydı bence Riberyden bile iyiydi.Vizyonumuz farklı sizinle.

Küçük düşünmeye devam

Kazım'ın son maçlarda Aydın'dan daha kötü oynadığını düşünsem de Keita'ya olumlu bakamıyorum maalesef. Müthiş işler yapıyordu, tribüne seyirci de çekiyordu ama bunlar kadar zararı da vardı. En son Barcelona maçında izledim, bir adım bile ilerleme yok. Arkadaşları bile tepki gösteriyordu. Youtube'tan videolarını izlemek gerçekten çok hoş, iyi yaptığı işleri izlemek zevkli oluyor ve sırf bu videoları bulunduğu için insanlar onun eksilerini unutuyorlar. Uzun vadede düşünüldüğünde tekrar Keita'ya dönmek mantıklı olmuyor.

tezatlardan tezat begenmisssin. ilerleme yok demissin de sanki eskiden de arkadaslarinin tepki gosterdigi bir adamdi, halbuki oyle birsey yok. keita sikca sabri'ye tepki gosterir, cogu zaman da arda, elano gibi yarim saatte atak yapan topcularin aksine dikine giden tek oyuncu olurdu. o yuzden keita kardesimizi yuregimizde harman etmisiz

Olcan dediğiniz adam Keitanın tırnağı etmez sen kendi maholuğuna bak o kadar vizyonunuz düşük ki

30 yaş futbolcu için yaşlımı ozaman niye Rosickyi istiyorsun ki? Kaç yaşında biliyormusun?

Türkiyeye gelen en iyi kanat oyuncusu Keitaydı bence Riberyden bile iyiydi.Vizyonumuz farklı sizinle.

Küçük düşünmeye devam

Dostum herkes Keita'yı beğeniyordu ama artık onu isteyip durmanın bir anlamı yok. Alınacak olsaydı zaten alınırdı. Demek ki düşünülmüyor ve Keita bize gelmeyecek bir daha.

Eboue 9-10 mac milli takımdayken Sabri Keita yine cosar :)

Pino----Elmander---Keita

----Engin-------Melo----

---------Selcuk---------

^Mis.

her zamanki gibi gafil bir kadroyla bizi uzmussun

hedefimizde

elmander

olcan - amrabat - engin

melo - selcuk

gibi 10 numara bir huc hat olmali

Valla ben Olcan ve Amrabattan gelen olumsuz haberlere ve Pino'nun yaban ellerdeki akibetine göre cok makul bir kadro kurmustum. Elmanderin yanında, Arif'ten sonra Türkiye'de ikinci forvet tanımını yeniden yazacak bir oyuncu bence Pino.

çift forveti bozmayın beyler

ayrıca ne olcanı diyenler

takımda ancak 1 kişilik yabancı kontenjanı var

o da eboue dönene kadar

yerli oyuncu almak lazım

Üst Alt