Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi ! - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi !

Cevap: Keita ve Eboue geliyor!

içeriden çok sağlam(bugüne kadar beni hiç yanıltmamış) bir kaynaktan aldığım bilgiye göre yarın sabah kap'a görüşmelerin başladığı bildirilecek, akşam üzeri de transferinin bittiği açıklanacaktır.

sözlük ve twitter'a yazmak için izin alınmıştır.

galatasaray'ımıza hayırlı uğurlu olsun. transferin gerçekleşmesinde menajerinin olağanüstü çabası olmuş, ona da teşekkürler.

evine hoşgeldin!

(adria, 04.09.2011 23:52)

Ekşi Sözlük'te yazmış.

Yüksek ihtimalle yalan da olsa yine de bulunsun.

içeriden çok sağlam(bugüne kadar beni hiç yanıltmamış) bir kaynaktan aldığım bilgiye göre yarın sabah kap'a görüşmelerin başladığı bildirilecek, akşam üzeri de transferinin bittiği açıklanacaktır.

galatasaray'ımıza hayırlı uğurlu olsun. transferin gerçekleşmesinde menajerinin olağanüstü çabası olmuş, ona da teşekkürler.

evine hoşgeldin!

Ekşi Sözlük'te yazmış.

:( gelmez

gelirse çok iyi olur bol alternatifli,ayrıca belalı :D

sazan.avi

evine hoşgeldin!

Ekşi Sözlük'te yazmış.

Cevap: Keita Transferinden Vazgeçildiği KAP'a Bildirildi !

Eğer Podolski gibi Alman liginin sıradna oyuncusuna 9 milyon veriyorsal 4 milyona Keita bedavadır. Podolski Engin Baytar ın çeyreği bile zor eder. Yedek Genç Semih tarzı bir oyuncu kanımca.
etccpu.gif

solda riera sağda keita mükemmel olurdu hadi inşallah diyelim

Sercan da şimdi sağ kanat + forvet keita'da öyle kazım'da var nerede oynuyacak bu keita gelmesini en çok isteyenlerden biriydim 2-3 hafta önce adı geçerken bizle ama şimdi şu yapılan takviyelerden sonra gereksiz gibi duruyor keita..

Üst Alt