Keita ve Elano satılıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita ve Elano satılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Keita ve Elano satılıyor

1 senelik mi aldınız adamları. Bırakın Keita'yı Elano'nun satılmasınada karşıyım. Gio, Agger, birde taş gibi önliberoyla transfer kapanmalı.

Elano'yu bir derece anlarım ama Keita'yı satmak nereden çıkıyor yahu? Sinirden yerimde zıplıyorum. Ne olacak sağ kanat? Serdar Özkan mı??

Satılmıcak ya bu adamlar.

Adnan Polat çıkıp demiş "Elano'nun yanına 2 orta saha alıcaz" diye.Elano'yu satmıcaklar yani.

Ama takımdaki herkese, iyi teklif gelirse hepsi satılabilir.Bizim medya bunu sürekli yanlış anlıyıp saçma salak haberler yapıyor işte.

ben de anlamıyorum ki bu localardan, kombinelerden, TT'den gelen para nereye gitti...

adamlar fosss tabataya gözlerini kırpmadan 8 milyon € verio... biz keitayı satıyoz tabi haber ne kadar doğruysa...

bence bir an önce yönetim kafadaki soru işaretlerini silmeli... haldun üstünel gidecek se de çıkıp adam gibi söylenmeli...

Gençler inanmayın yalan haber kışkırtmaya çalışıyolar taraftarı bolunmesini saglamayın su takımın

Medya'nın görmek istediği Galatasaray;

Gidecekler:Arda-Elano-Keita-Servet-Emre Güngör-Uğur Uçar-Kewell

Gelecekler:Grella-Halil Altıntop-Colin Kazım-Semih-Ersan Gülüm-Harbuzi

Bu medya bizi gerçekten çok seviyor!!!

Haber yalan olabilir ama bu haberler takımımızı çok yıpratıyor.Rakiplerimiz en ufak bir haberde hemen yalanlıyolar.Bizim yönetim sezon boyunca Arda konusunda olsun,Rijkaard'da olsun en ufak bi destekleyici açıklama yapmadı.Şimdi de transfer sezonunda benzer politika izliyor malum medya ve yine yönetimden çıt yok.

Agalar ben bu habere kesinlikle inanmıyorum. Ama olası satılma durumunda A.Polat benim için biter kim ne derse desin.

Elano'ya birşey diyemem

Keita Kaliteli Ama Ahlaksız Bi Futbolcudur. Ben Fenerinkiler Gibi Kendini Yalandan Yere Atan Oyuncu İstemem Kralı Olsa İstemem

Elano 8-9-10 milyon veren olursa satılabilir. Keita'da yine 10-11-12 veren olursa satılabilir. ortalama 20 milyon€ birde 7-8 Servet düşünürsek 30 milyona yakın bütçeyle güzel kadro kurarız.

Arda solda oynarsa sağ tarafa skorer özelliği olan bir oyuncu alsak fena olmaz.Keita vazgeçilmez değil ama 10 dan aşağı bırakmamalıyız.

Keita Kaliteli Ama Ahlaksız Bi Futbolcudur. Ben Fenerinkiler Gibi Kendini Yalandan Yere Atan Oyuncu İstemem Kralı Olsa İstemem

Takımı için adam yapıyor bunu.Gidipte fenerliler gibi sahayı eşmiyor.Sanki Elano çok ahlaklı.Dünya kupası var diye topa ayağına sokmadı adam.Keita tekmeye kafa soktu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt