Kemal Sunal'ı Saygı ve Özlemle Anıyoruz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kemal Sunal'ı Saygı ve Özlemle Anıyoruz

Yüzünü görünce insanın yüzünde oluşan tebessüm açıklıyor ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu. İnsanları ağlatmak kolay, güldürmek zordur.

Mekanın cennet olsun.

DDzgV4cW0AAx0sL.jpg:large

Son düzenleme:
Bu zaten biliniyordu galiba, bak şimdi beni de şüphede bıraktın

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ölüm nedeninin kalbi olduğu biliniyordu evet. Ama gizli gizli kontrol için Almanya'ya gidip geldiği bilinmiyormuş.

Bu videoyu bu sabah ben de izledim ama cok alakasiz bir sekilde youtube da baska birseye bakarken sag tarafta cikti birden.

Aynen. Ben de müzik dinlerken çıktı karşıma.

Çok net hatırlayacak yaşta olamasam da kendisiyle tanışabilmiş biri olarak kendimi çok şanslı hissediyorum.Hayatımın ilk büyük üzüntüsü bir sabah ölüm haberini duymaktı.Mekanı cennet olsun.Benden sonra muhtemelen çocuklarım da kendisini severek izleyecektir eminim.

Mekanın cennet olsun büyük usta. Güldürürken düşündürdün hep. Filmlerin çok şey kattı bize. Ülkemizin halini öyle bir özetlemişsin ki her geçen gün daha da anlamlaşıyor filmlerin.Nur içinde yatScreenshot_20180703-104016.png

Görüntüsünü gördüğümde - sesini duyduğumda bile gülebildiğim tek güzel insan , Allah rahmet eylesin yüzünü ahirette ilelebet güldürür inşallah. Huzur içinde yat.

Oynadığı komedi filmleriyle sömürüye, din istismarına, adaletsizliğe, haksızlığa, yolsuzluğa, ağalık düzenine ve faşizme dikkat çekti, ancak bugün geldiğimiz noktada görülüyor ki, halkımız bu filmlere sadece boş boş gülmüş. Yazık.

DhK_107WkAYie1k.jpg

ülkenin en büyük değerlerinden birisidir kemal sunal yaptığı işler ve edindiği sorumluluklar ile her zaman saygı duyulacak ve hatırlanacaktır.

Üst Alt