Kemal Sunal'ı Saygı ve Özlemle Anıyoruz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kemal Sunal'ı Saygı ve Özlemle Anıyoruz

''1944 yılında gözlerimi İstanbul'da dünyaya açtım; doğar doğmaz bende şaşkınlık başlamış olacak herhalde çünkü o gün bu gündür etrafıma hep aptal aptal bakarım ama yanılmayın ha, gözüktüğüm gibi değilimdir . Beni biraz da sinema ve sinemadan kazandığım paralar aptal yapmıştır, çünkü ben 10 yıllık profesyonel tiyatro hayatımda böyle büyük paralar görmedim. Vefa lisesini bitirdim, vefalı olduğumu söylerler. Yaradılış olarak vefalıyımdır da , takım olarak GALATASARAY'ı tutarım. İlk filmimi Tarık Akan ile çevirmemizden mi yoksa başka nedenlerden mi bilmem Tarık Akan ile çok iyi anlaşırız ...”'

9 Temmuz 1975 tarihli HEY dergisi / Sayı: 35 Sayfa: 36

Allah gani gani rahmet eylesin...

Ölümünün 17.yıl dönümünde büyük ustayı özlemle anıyoruz.

5959faa5c9de3d2100f81541

Allah, rahmetiyle muamele etsin Türk sinemasının gelmiş, geçmiş en büyük güldürü ustasına.
Galatasaray'lı olmasına ise ayrıca şaşırdım ve çok sevindim. :)
Bende de tüm toplumda olduğu gibi Fener'li olduğuna dair intiba vardı çünkü.

Allah rahmet eylesin, gerek işlediği temalar, gerek sosyal proje tadında ki çalışmaları ve kendi oyunculuğu harikaydı.

Mekanın cennet olsun büyük üstad! Gelmez bi daha senin gibisi!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ustayı anıyoruz, oğlu olacak embesili ise ekranlarda görmek istemiyoruz. Herif babasına tepki olarak doğmuş resmen gram yetenek yok tam kalas.

Üst Alt