# Kemal Tokak - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kemal Tokak

Cevap: # Kemal Tokak

Kemal'in Samsunspor'da oynadığı tüm maçları izledim ilk geldiği yıl yani bank asyadayken müthiş oynuyordu bu sezon ligede iyi başladı ama şuan form düşüklüğü var Kemal'de.Yanında oynayan oyuncularda kötü olunca Kemal'de böyle bir performans veriyor.Kesinlikle iyi bir oyuncu.

Bir balon daha patladı...Komsunun tavuğu komsuya kaz görünürmüş,semih kayadan daha iyi bir yerli stoper yok bu ülkede ,yanınada daha tecrübeli bir yabancı stoper gelmeli sene sonunda ujfa reiste sağ bek ve stoper yedeği olarak takımda kalmalı..Balta,kazım gibi yerlilerde yedek kalacak şekilde takım kurulmalı,hayallerim dünyadan büyük diyen imparatora layık olun,kemal tokak da ne ...

benim zevkle takip ettigim oyunculardan bi tanesi. normalde hata yapmadan oynar ama bize karsi döküldü. tüm maclarini izlemek lazim, 1 macla cizilmez adam.

Her maç böyle değilmiş.Gidin Eskişehirspor ile deplasmanda oynadıkları maçı izleyin.Alper'in attığı gol tam bir facia.

Rica ediyorum.

239-6.gif

les adam oldugu bizim mactan belliydi. maholara kalsa sezon basinda ujfalusiyi degil bunu alacaklardi

bu adami cok istiyordum ama bugün itibariyle Kilit vurulmasini istiyorum. adam sivasspor dahil tüm zor diyebilecegimiz takimlara karsi cuvalladi.

Üst Alt