# Kemal Tokak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kemal Tokak

igiv7r.jpg

Kişisel Bilgiler

Doğum tarihi: 25.04.1989

Doğduğu il: Adana

Boy: 1,84

Pozisyon: Defans - Stoper

Piyasa değeri: 492.500 TL - 250.000 €

Uyruk: TC

Futbolcu Temsilcisi: TARIK ÜSTÜN

Lisans Bilgileri

Lisans No: 1405707

Kulüp: SAMSUNSPOR

Sözleşme Başlangıç: 13 Ağustos 2010

Sözleşme Bitiş: 31 Mayıs 2012

Samsunspor forması giyen genç stoper, Bank Asya'nın potansiyelli oyuncularından. Uzun boylu, hızlı, hava toplarında ve ilk müdahalelerde çok etkili olmasına rağmen sezon başında topu oyuna sokmada gözle görülür bir problemi vardı Kemal'in, son izlediğim maçlarda bu problemini de aşmış görünüyordu. Sözün özü henüz 21 yaşında olan Kemal Tokak, potansiyelli ve gelişime açık. İlerleyen yıllarda Türk futbolu için önemli bir isim olabilir.

Oyuncu ile ilgili haberler:

06 Şubat 2011 13:48

Ve Kemal milli takımda

Kırmızı-Beyazlı ekibin başarılı savunmacısı Kemal Tokak, A2 Milli takım aday kadrosuna davet edildi. Genç futbolcu, 8 ve 9 Şubat tarihlerinde Belarus ile Antalya'da oynayacağı özel maçlarda forma giyecek

BEKLENEN OLDU

Samsunspor'un son dönemde parlayan yıldızı Kemal Tokak, A2 Milli takımından davet aldı. Bir süredir Ay-Yıldız teknik ekiplerinin takibinde olan başarılı futbolcu, A2 Milli takımının 8 ve 9 Şubat tarihlerinde Belarus ile Antalya'da oynayacağı özel maçlarında forma giyecek.

05 Nisan 2011 10:22

Kartal'ın son gözdesi !

Beşiktaş rotayı genç savunmacıya çevirdi.

Yeni sezon için pek fazla yabancı transferi düşünmeyen ve mevcutları korumayı planlayan Beşiktaş yönetimi yerli avına erken çıkmıştı.

İlk etapta yurt dışındaki gurbetçi oyuncuları izleyen Siyah-Beyazlılar’ın son olarak gündemine Samsunspor’da oynayan Kemal Tokak girdi. 25 Nisan 1989 Adana doğumlu olan genç stoper için izleme komitesinin harekete geçtiği ve beğenilmesi halinde yeni sezonda kadroya dahil edileceği öğrenildi.

Kaynak: HT Spor

Cevap: # Kemal Tokak

Mümkünse Bank Asya'dan futbolcu almayalim... Bank Asya'da futbol oynayan 170 tane futbolcu varsa, 169'unda teknik yok....

Bu zihniyet yüzünden Ersan'ı elimizden kaçırdık.

Ersan altyapi egitimini Avustralya'da almis... Altyapi egitimini Avrupa'da almis, genç kaliteli futbolcular varsa, onlari önerelim kulübümüze... Menemenspor, Cimentospor gibi takimlarda, Göbekli Hüso, Pala Remzi gibi adamlardan futbolu ögrenmis adamlarla Avrupa'da basari hayal... Benim zihniyet dogru, yanlis zihniyet sizde...

Herhangi birini almak var, gercekten kalitesi belli olan birini almak var. Ben hic izlemedim bu cocugu ancak Mehmet Topal´i da 2 . Lig´den aldigimizi unutmayin.

Ersan altyapi egitimini Avustralya'da almis... Altyapi egitimini Avrupa'da almis, genç kaliteli futbolcular varsa, onlari önerelim kulübümüze... Menemenspor, Cimentospor gibi takimlarda, Göbekli Hüso, Pala Remzi gibi adamlardan futbolu ögrenmis adamlarla Avrupa'da basari hayal... Benim zihniyet dogru, yanlis zihniyet sizde...

Arda Turan'da Avustralya'da eğitim aldı değil mi? Altıntepsispor'dan geldi bize. Birde sanki Brezilya'da yetişmiş gibi konuşuyorsun.

Hakan Şükür, Hasan Şaş, Arif Erdem...

Bunlar havadan mı geldi ? Çok ama çok yanlış zihniyet.

Bu futbolcuyu elimizden kaçırırsak büyük kayıp olur. Ben sezon başından bu yana izliyorum. İlk müdahelelerde bu kadar başarılı, hızlı ve mücadeleci oyuncu görmedim.

Arda Turan'da Avustralya'da eğitim aldı değil mi? Altıntepsispor'dan geldi bize. Birde sanki Brezilya'da yetişmiş gibi konuşuyorsun.

Ama Arda çocukken geldi Ender'im 13 yaşında mıydı neydi. Temel eğitimini Galatasaray'da aldı. Bank Asya'dan oyuncu alınması konusundaki fikrim ise, aşırı göze batan ve çok genç olan adamlar dışında transfer olmamalı.

Hakan Şükür, Hasan Şaş, Arif Erdem...

Bunlar havadan mı geldi ? Çok ama çok yanlış zihniyet.

Bu futbolcuyu elimizden kaçırırsak büyük kayıp olur. Ben sezon başından bu yana izliyorum. İlk müdahelelerde bu kadar başarılı, hızlı ve mücadeleci oyuncu görmedim.

Galatasaray.org'a yolladın mı mesaj olarak ?

Pfff... Arda Turan geldiginde direk A takima mi alindi, en az daha 5 yil altyapi egitimi aldi Galatasaray'da... O egitim sayesinde bugün Arda Turan oldu.. Yok hayir, ben Brezilya'da yetismedim de ne alaka ? Bank Asya'yi seyrediyorum, futbol adina hiç birsey yok... Bank Asya tam bir balon lig, oradan Galatasaray'in A takimina yapilacak her transfer balon olur... Biz yeni bir yapilanmadan bahsederken, Bank Asya'dan futbolcu alacaksak, kulübü kapatip gidelim daha iyi....

Pfff... Arda Turan geldiginde direk A takima mi alindi, en az daha 5 yil altyapi egitimi aldi Galatasaray'da... O egitim sayesinde bugün Arda Turan oldu.. Yok hayir, ben Brezilya'da yetismedim de ne alaka ? Bank Asya'yi seyrediyorum, futbol adina hiç birsey yok... Bank Asya tam bir balon lig, oradan Galatasaray'in A takimina yapilacak her transfer balon olur... Biz yeni bir yapilanmadan bahsederken, Bank Asya'dan futbolcu alacaksak, kulübü kapatip gidelim daha iyi....

Bir, iki tane maça 10 dakika bakmışsınız. Futbolcuyu bir kez olsun izlememişsiniz. Bank Asya'dan bahsediyorsunuz. Burda konu Bank Asya Ligi'nin kalitesi falan değil. Konu: Kemal Tokak ve sizin bu futbolcuyu hiç izlemediğinizi ve takip etmediğinizi adım gibi biliyorum.

Yok valla çok seyrediyorum, az önce Erciyes maçini seyrettim, Galatasaray'a yakisacak futbolcuyu birakin, Süper Lig'e yakisacak futbolcu yok... Kemal bir savunma futbolcusu, maçta geriden oyun kuran savunma oyuncusu göremedim, demekki kalite yokmus...

Yok valla çok seyrediyorum, az önce Erciyes maçini seyrettim, Galatasaray'a yakisacak futbolcuyu birakin, Süper Lig'e yakisacak futbolcu yok... Kemal bir savunma futbolcusu, maçta geriden oyun kuran savunma oyuncusu göremedim, demekki kalite yokmus...

John Terry geriden çok iyi oyun kuruyor değil mi

Maçta geriden oyun kuran savunma oyuncusu göremedim, demekki kalite yokmus...

Hemen çözmüşsün olayı tebrikler. Kalite anlayışına hayranım. Bir gidin Allah aşkına, oyuncuyu takip etmedim hiç. Sadece önyargı ile bunu yazdım diye söyleyin de eyvallah diyelim. K.Erciyesspor maçını doğru düzgün oturup izleyen bir kişi Kemal Tokak'ın kaç tane tehlikeli atakta topun önüne kendini attığını bilir. Bir konu hakkında da fikriniz olmasa şaşarım zaten.

iyi oyuncu samsunluyum ve samsunsporun maçlarını kaçırmıyorum pek ama bu kemal iyi oyuncu almak gerekir.

kemal tokak ı forumda ilk önerenlerdenim ben. tek hamlelik bir defans değil kolay çalım yemeyen kaçırdığı adamıda hızıyla takip eden bir futbolcu. bence servetten faydalı olacağı kesin.

yaşı daha 22 ersan gülüm etkisi yaratabilir bizde. bank asya da die küçümsemeyin ersanı kim tanıyordu bank asyadayken ? yada bjk ye geldiğinde

Üst Alt