GSC Scout - # Kenan Karaman | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kenan-Karaman-erzielte-den-spaeten-Ausgleich-fuer-Hannover.jpg

[TABLE="class: auflistung, width: 307"]

Doğum tarihi:
5 Mar 1994

Doğduğu il:
Stuttgart
40.png

Boyu:
1,89 m

Schuhgröße:
44 ⅔

Uyruğu:
174.png
Türkiye
40.png
Almanya

Mevki:
Forvet - Sol Kanat

Ayak:
sağ ayak

Oyuncu danışmanı:
ARP Sportmarketing

Güncel kulüp:
Hannover 96

Bu tarihden beri takımda:
1 Tem 2014

Sözleşme bitiş tarihi::
30.06.2017

Donatıcı:
adidas

Schuhmodel:
X15 Bold Orange seit 2 Eki 2015

[/TABLE]

Öncelikle FM oyununu oynamıyorum.

Bu arkadaş boy ve fizik açısıyla Alman altyapısı almış yere sağlam basan bir adam. Düzenli izleyen gurbetçilerimiz vardır. Türkiye U21'de oynadığı için yerli de sayılır.

Takımdaki yerli forvetleri şutladığında altyapıdan oyuncu çıkmayacağı da açık.

Böyle adamları denemek lazım ki bu fizikle bu ligde çokta ekmek yer. 11 kişilik yerli sınırını doldurmak için fiyatı seneye yükselecektir , yükselmeden tanınmadan kapmak lazım.

Sonu ya Tolgay oluyo ya Ekici oluyo. Keşkelerle gidiyorsun.

https://www.youtube.com/watch?v=po6HDXwGeB8

https://www.youtube.com/watch?v=B5QvQPwsLrw

https://www.youtube.com/watch?v=b_f8pfs7DTg

Stad da izledim 2-3 ay önce bunu bizim Gladbach'a karsi oynarken. Cok kopuk sahadada kayboluyordu 90 dakika boyunca neden sahada tuttu antrenör anlamadim zaten.

Neyse izlenimlerime göre sunu söyleyebilirim topla arasi iyi ama bir kanat oyuncusu icin sanki boyu cok uzun gibi. Hannover da kanat oynuyor bu eleman.

Stad da izledim 2-3 ay önce bunu bizim Gladbach'a karsi oynarken. Cok kopuk sahadada kayboluyordu 90 dakika boyunca neden sahada tuttu antrenör anlamadim zaten.

Neyse izlenimlerime göre sunu söyleyebilirim topla arasi iyi ama bir kanat oyuncusu icin sanki boyu cok uzun gibi. Hannover da kanat oynuyor bu eleman.

Hücumcu olarak düşünmüştüm ama.

Türk olarak uzun oyuncular kanatta tutmuyor artık.

Galatasaray, Başakşehir ve Beşiktaş Kenan Karaman'ı kadrosuna katmak istiyor. Hannover Bundesliga'ya çıkamazsa Kenan serbest kalacak. (Milliyet)

Yasin'i Rubin Kazan'a yada lig içerisinde takasta kullanabilirsek rotasyona bedelsiz ve daha az bir yıllık ile iyi olabilir tasarruf sağlanabilir. Ama as kadroya çok takviye gerekli ve bu tarz hamleler için evvela yıllıklar da indirim istenmeli.

Gerçekte izlemedim ama FM'de ikinci sezon 3-4 milyon bonservis verip almıştım. Yerli yedek olarak çok faydalı oldu. Tabi FM başka gerçek başka.

Beşiktaş, Hannover 96 forması giyen 23 yaşındaki hücum oyuncusu Kenan Karaman'ın transferi konusunda prensip anlaşmasına vardı. (Hürriyet)

Böyle bir haber var ama ne kadar doğrudur bilinmez.

Beşiktaş alamamış inter devrede diyorlar da ben pek inanmadım. 2018 de kontratosu bitiyor çökmek lazım. İç pazardan faiş fiyata denizi akbabayı kovalayacağına bunlara yöneleceksin. Uzun boylu, Şutör ve füleli adımlara sahip yetenekli bir heriw.

Bu adami sadece 1 kez izledim o da Milli takimda ciktigi ilk mac. Yarim saat oynamisti galiba. Hannover'in son maclarinda da yedekte oturuyor.

Herif almanyada sag acik, sol acik, forvet ve forvet arkasi olarak oynamis. Tam Donk, Linnes stilinde jokerlik oyuncu

Üst Alt