Kendi Adıma Zorunlu Açıklama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kendi Adıma Zorunlu Açıklama

Bir süredir foruma girmiyordum. Son zamanlarımda ise; fazla agresif davranarak gerek yönetim ile, gerekse birçok üyeyle sayısız tartışmaya girmiştim. Adını hatırladığım var, hatırlamadığım var. Epey zaman geçti üzerinden...

O zamanki tartışmaları düşünüyorum da, burda altı üstü futbol konuşup eğleniyoruz. Sanki atomu mu parçalıyoruz anasını satayım. Bu kadar hararetli tartışılacak bir konu bile değil en nihayetinde.

Öte yandan, hayat kalp kırmaya değmeyecek kadar kısa. Seviyeyi koruyarak herhangi bir konuyu tartışamayacaksak işimiz var. Tartıştığım adını hatırladığım ve hatırlamadığım kim varsa kusuruma bakmasınlar, özür dilerim. Haklarını helal etsinler. Forumda yarattığım o gereksiz olaylar için üyelerden de ayrıca özür dilerim. Gelip şurda 2-3 lafın belini kırıp, eğlenmeye çalışan kardeşlerim, abilerim bu gereksiz tartışmaları okumak zorunda değillerdi sonuçta.

Herkese iyi forumlar dilerim...

Okumayanlar likelasın
788d0939cd0326b08cc59d1750a1642e.jpg

iPhone3GS cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bende bari özür dileyim yönetimden.
Rte ye küfür ettiğim için değil de burada forumda ettiğim için özür dilerim. Forumu zor duruma sokabilirdim sonuçta.

Üst Alt