kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte

Forum üyelerimizden, büyük fenomen Hayri Cund 'un; Tecrübeli Üye forumunda paylaştığı müthiş tespiti...

Tam metin:

Gerizekali gibi kendini Barcelonali ve Real Madridli sanan herkes.

GALATASARAYlisiniz ulan iste.

Cevap: kendini barcali yada realli sanan herkes; galatasaraylısınız işte

Ben Barca'lıyım. Tamam be Galatasaray'lıyız. Bana ne Barca'dan. Ama kahrolsun Real:D

Galatasaray, Barca veya R.Madrid ile oynadığında ''yendik diyecekler mi?" diye merak ettiklerimdir.

Hayriye katılmamak elde değil ama son zamanlarda 18 günde 4 el classico , ve Galatasarayın kötu durumunu var sayarsak , böyle şeylerin daha sık konuşulması normal , belki biraz abartılmış olabilir ama okadar olur :)

gonlumuzde rek sari kirmizi eyvallah da ,futbol da o konusmadan olmuo :D

Bazilarimiz abartti, dogru soluyor. Ama boyle buyuk bir derbilerde taraf tutmak kotu birsey degil. Galatasarayliyiz diye baska takimlari izlemeyelim mi?

Galatasaray'ın son dönemlerdeki alışılanın dışındaki başarısızlıklarından sonra arayış içine gidenlerin bölünmesine sebep olan durumdur.

Keske bizim takimlarimizda Ispanyol forumlarin gunlerce gundeminden dusmeyecek tartismalara neden olacak kadar kaliteli ve populer olsa.

Sonuna kadar Galatasaryliyiz ama Barca'nin futboluna golge dusurmek isteyenlerlede sonuna kadar karsilik veririm.

Dünyadaki en iyi 2 futbolcu var

En iyi 2 takım denilebilir

En iyi 2 teknik adam var - Biri tam bir showman

El Clasico - 16846516521 yıllık rekabet

Stad manyak güzel

Sebep çok hocam. Ama bütün gününü sadece o maç için bu forumda geçiren biri varsa veya birbirini kıracak kadar uzatan iki Galatasaray'lı varsa Hayri'nin lafı o adamlaradır.

Yoksa arada bir yazmışsa zaten çok normal.

Çok net söylüyorum.

Galatasaray'lı olduğum kadar Barcelona'lıyım.Hem de 11-12 yaşımdan beri.Üstelik o dönemlerde daha Galatasaray'ı bile tutmuyordum.Sonradan yaşım yeterli seviyeye geldiğinde Barcelona-Real Madrid rekabetini tüm yönleri ile inceledim ve doğru safta yer aldığımı anladım,sevgimi pekiştirdim.

"Çakma Katalan","2 senelik Barcelona'lı" falan diyenlere de ayrıca kıl oluyorum.Öyle tipler yok mu? -Var.

Ama ben buna memnun oluyorum, Barcelona'nın son dönemlerdeki dominantlığına bağlıyorum.

Çok net söylüyorum.

Galatasaray'lı olduğum kadar Barcelona'lıyım.Hem de 11-12 yaşımdan beri.Üstelik o dönemlerde daha Galatasaray'ı bile tutmuyordum.Sonradan yaşım yeterli seviyeye geldiğinde Barcelona-Real Madrid rekabetini tüm yönleri ile inceledim ve doğru safta yer aldığımı anladım,sevgimi pekiştirdim.

"Çakma Katalan","2 senelik Barcelona'lı" falan diyenlere de ayrıca kıl oluyorum.Öyle tipler yok mu? -Var.

Ama ben buna memnun oluyorum, Barcelona'nın son dönemlerdeki dominantlığına bağlıyorum.

Sorun kesinlikle Barcelona'nin son donemlerdeki dominantligi, rakip yokki.

Çok net söylüyorum.

Cenk 16 yaşındamısın?

Üst Alt