Kendinizi Sevmeden Bir Başkasını Sevmek İlişkiyi Nasıl Etkiler? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kendinizi Sevmeden Bir Başkasını Sevmek İlişkiyi Nasıl Etkiler?

Evet arkadaşlar görüşlerinizi alalım. Kendimizi sevmekten ne anlamalıyız?
Kendimizi nasıl sevebiliriz?
Kendinizi seviyormusunuz?

Sevmek, sevilmek gibi güzel bir duygu hala yaşıyorsa kötü bir etki yapmaz aksine zamanla size de fayda sağlar. Sevgi güzeldir. Esas kötü olan her şeyden nefret etme durumudur.

Insanlarin baska insana yakin olmasi icin ihtiyaci var. Temeli bir ihtiyaci. Cok cok cok cok cok nadir insan tek basina mutlu olabiliyor. Sevmekle sevmemekle alakali degil yani.
Doğru ama mesela kız arkadaşın var onu canından çok sevmen seni kör edebilir. O yüzden kendini sevmek çok önemli. Senin günlük mutluluğun kız arkadaşına bağlıysa b.ku yedin demektir

Doğru ama mesela kız arkadaşın var onu canından çok sevmen seni kör edebilir. O yüzden kendini sevmek çok önemli. Senin günlük mutluluğun kız arkadaşına bağlıysa b.ku yedin demektir

Edebilir etmeye bilirde onun nasil birisi olduguna bagli. Kendini dusunuyorsa evet seni kor edebilir fakat o da senin gibi dusunuyorsa seni kor olma sansin cok fazla degil.
Kitap okuyun, okula gidin vs. bunlar her zaman herkesden once gelir benim kitapimda. Kiz arkadasimada soylerim kusura bakma ama okul islerim var, okula gidecem veya kitap okuyacam sinir olursada ya da bir kavganin icinde felan isek telefonu kapatirim ki actigimda zaten anlayis gosterir.
Kendini sevmekle guvenmekle ayni sey degil. Ben kendimi pek fazla sevmiyorum ama kendime 100/100 guveniyorum.

Kendine guvenmek cok onemli.

Edebilir etmeye bilirde onun nasil birisi olduguna bagli. Kendini dusunuyorsa evet seni kor edebilir fakat o da senin gibi dusunuyorsa seni kor olma sansin cok fazla degil.
Kitap okuyun, okula gidin vs. bunlar her zaman herkesden once gelir benim kitapimda. Kiz arkadasimada soylerim kusura bakma ama okul islerim var, okula gidecem veya kitap okuyacam sinir olursada ya da bir kavganin icinde felan isek telefonu kapatirim ki actigimda zaten anlayis gosterir.
Kendini sevmekle guvenmekle ayni sey degil. Ben kendimi pek fazla sevmiyorum ama kendime 100/100 guveniyorum.

Kendine guvenmek cok onemli.

Kendini seviyorsun işte. Kitap okumak, işle meşgul olmak kiz arkadaşına hayır diyebilmek bunlar kendini sevdiğinden oluyor. Kendi kariyerine öncelik vermiş oluyorsun. Kendine güven kendini sevdiğin için doğal olarak ortaya çıkıyor.

Üst Alt