Kerem Demirbay: "Son dakika kararımı değiştirdim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kerem Demirbay: "Son dakika kararımı değiştirdim"

Löw de az puş... değil ha. Bizim ilgimiz var diye milli takıma aldı resmen. Bir dakkika oynatıp bidaha da çağırmazsa iyice göt olur futbolcu.

Zamanında Mustafa Doğana yapmışlardı.
Bence son an verilmiş sözü atılmış imzayı hiçe sayan adama yapacaksın.
Birde sorarsa yetersizsin dersin...

P9 Gscimbom Mobile

Adamlar Alman milli takiminda 1 dakika olsun oynamayı, bizim milli takımda oynamaktan daha değerli görüyor yapacak bisey yok

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sezonun en iyi oyuncularindan Kerem Demirbay ve henüz cok genc. Ufku acik ve umarim yolu acik olur. Adam dogdugu ülkede kenidne yatirim yapan federasyonun takimini secmis kimse birsey diyemez. Eminim Nuri Sahin Alman milli takimini secseydi su an dünya yildiziydi. Bizim milli takimda ne bir sistem var nede futbolcularin kenidni gelistirme olanagi.
Hakan Cakhanoglu kac iyi mac cikardi milli takimda ama büyük ihtimal büyük bir ingiliz takimina gidecek.
Almanyadaki türk gencelrine örnek olma konusunda Özil veya Demirbayin kararlari kesinlikle dogru.

Ben olsam ben de seçmezdim TR'yi. Bu aptal oluşumun içine bi insan niye girsin ki? Adama sövmeden önce bi duruma bakın öyle konuşun bence. Her şey rezalet ülkede. Futbol daha da içler acısı durumda...
Yunus Mallı'nın yedek bekleyip Volkan Şen'in oynadığı bi milli takımdan bahsediyoruz...

Sezonun en iyi oyuncularindan Kerem Demirbay ve henüz cok genc. Ufku acik ve umarim yolu acik olur. Adam dogdugu ülkede kenidne yatirim yapan federasyonun takimini secmis kimse birsey diyemez. Eminim Nuri Sahin Alman milli takimini secseydi su an dünya yildiziydi. Bizim milli takimda ne bir sistem var nede futbolcularin kenidni gelistirme olanagi.
Hakan Cakhanoglu kac iyi mac cikardi milli takimda ama büyük ihtimal büyük bir ingiliz takimina gidecek.
Almanyadaki türk gencelrine örnek olma konusunda Özil veya Demibayin kararlari kesinlikle dogru.

Milli takımların rolü oyuncu gelişiminde büyük değil ki

Oyuncular genelde oynadığı kulüplerde gelişirler veya gelişmeyebilirler.

Tabi almanya milli takımında oynamak daha zor olduğu için oyuncular daha çok çaba gösterebilirler

Nuri Almanyayi seçseydi kariyeri farklı olacağını da sanmıyorum.

Adam Liverpoolda oynadı ve başarılı olamadı, Madridde oynadı başarılı olamadi (Mourinho onu bir kere bek olarak oynattı hatta). Kagawa gibi sadece Bvbde katkı sağlayabildi, ve Feyenoordda geçirdiği 1 sezon

Almanyadaki türk gencelrine örnek olma konusunda Özil veya Demirbayin kararlari kesinlikle dogru.
Seçmesi problem değil ki, böyle önemli bir konuda billur geçer gibi son dakika fikir değiştirmesi problem.

Gsc Mobile App

Türk Milli Takımı yerine son anda Almanya'yı seçerek şok bir karar veren Kerem Demirbay, FIFA Konfederasyonlar Kupası'nda geride kalan iki maçta forma şansı bulamamaktan dolayı üzgün.

Almanya’nın Şili ile oynadığı karşılaşma sonrası Trtspor’a özel açıklama yapan Demirbay, “Kesinlikle oynamak istiyorum. Ben futbolcuyum her maçta oynamak istiyorum. Bakalım nasip kısmet. İnşallah hoca bana güvenir, Kamerun maçında oynama şansı yakalarım” dedi. (Goalbien)

bir maçta son 5 dakika oyuna sokacaklar sonra milli takım formasını rüyanda göreceksin. Oynayamazsın!!! her sene 1-2 süper ortasaha çıkıyor kolaymı Almanya milli takımında oynamak.

İlkay ve Mesut'a yine bir nebze saygı duyuyorum onlar Türkiye'yi seçeceğiz falan demediler ama Kerem'in durumu farklı.

Adam neden Almanya'yı seçti diye değil, yanar döner bir şerefsiz olduğu için eleştiriliyor

nuri şahin zaten dünya yıldızı oldu bir dönem doğru örnek değil. sakatlıklar köreltti onu. örnek verceksen başka bir isim ver. keza yıldıray da gayed iyi kariyer yaptı onuda sakatlıklar bitirdi. mehmed şol ve m.özil dışında top list e kazandırılan türk oyuncu pek yok alman milli takımında..

Üst Alt