Kerem Demirbay: "Terim'in dedikleri doğru değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kerem Demirbay: "Terim'in dedikleri doğru değil"

baksın işine ne olursa olsun TÜRK hissediyorsan ne kadar sistemde kötü olsa takımda kötü olsa gelir mücadele verirsin gerisi teferrüat

FATİH TERİM NE DEMİŞTİ?
Eski Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı;
“Türk halkı bilmelidir ki biz çocuklarımız için ne lazımsa yapıyoruz. Hatta 1,5 sene zarfı içinde bekledi, ‘Düşüneyim.’ dedi. Biz hepsine sabırla karşılık verdik. Bizde oynayacağını ve bundan gurur duyacağını söylediğini hatırlıyorum. Biz bu işin bittiğini zannederken, böyle bir şeyle karşılaştık. Belki TFF ıslak imzalı yazısını da paylaşabilir. Kerem Demirbay ümit ederim bizim milli takımımızı seçer. Seçmezse de yapacak bir şeyimiz yok. Olayları herkesin doğru bilmesinden yanayım.”

Fatih Terim'in dedikleri doğru olsun olmasın konu Fatih Terim değildi. Konu Milli Takımdı. Kendisi de tercihini öyle yaptı, orada bırakması lazım. Ben Türk'üm demek anlamsız geliyor bu saatten sonra. Sanki ben aslında sizi seçecektim de imkanlar elvermedi gibi, samimiyetsiz oluyor yani.

Turk milli takımını secmeyerek doğru 1 karar vermişsin ztn dostum. 8-10 yılda 1 kupalara katılan takımı secmemen cok doğal.

Hangi takımı seçerse seçsin benim için bir problem yok fakat ağır sıçmış yani... İnsan dönerde böyle dönmez.

Türk milli takımı için kayıp,Alman milli takımı için kazanç değil.Mevkisinde oynayabilecek Yusuf Yazıcı,Hakan Çalhanoğlu,Yunus Mallı gibi oyuncularımız var.

Kaldi ki baslik yanlis. Icerige bakmayacak olanlar terime sallasin diye hzirlanmis baslik.fatih hocama saygisizlik olmasin ama ben turkum abi. Dedikleri dogru degil diyor. Bu birincisi
ikincisi de terimin ne deyip demesinin ne onemi var ilk once turk milli takimini secti sonra nolduysa dondu almanyayi secti. İlk once donus sebebini aciklasin

Utanmadan konuşuyor hala birde ıslak imzan var kardeşim hikaye anlatma hiç. Türk olduğunu biliyoruz zaten bunu da dramatize etme yani seçimini yaptın oyna şimdi almanya için kafa açma

Üst Alt