kerem demirbay | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kerem demirbay

İBB Maçın da izledim. Kısa zaman da çok iyi yerlere gelecektir. İki ayağıda müthiş. Ortaları harika. Aslında şimdiden yoklamak lazım

Kerem Demirbay - Hoffenheim[TABLE="class: auflistung"]

Doğum tarihi:
3 Tem 1993

Doğduğu il:
Herten
40.png

Boyu:
1,82 m

Uyruğu:
40.png
Almanya
174.png
Türkiye

Mevki:
Orta saha - On Numara

Ayak:
sol ayak - sağ ayak

Oyuncu danışmanı:
arena11 sports group

Güncel kulüp:
Hoffenheim

Takıma katılma tarihi:
13 Tem 2016

Sözleşme bitiş tarihi::
30.06.2021

Son sözleşme uzatma tarihi:
22 Şub 2017

keremm.jpg

[/TABLE]

Ekli dosyalar

• kerem.jpg
    kerem.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:
gerçekten mi ? Hadi iyisin hata yakalamıssın.

Ben hata yapıyorsam sen düzelteceksin. Böyle rencide etmeyecksin. İşini yapacaksın.

Senin uşağın falan mı var lan hıyarağası burada?

Rencide de ederim ağzına da sıçarım, adam ol benim ashabımı bozma, işimi yapacakmışım kimsin lan sen de bana emir veriyorsun.

Klavyeyi götünle kullanmamayı öğren önce ondan sonra yaz bundan sonra.

Senin uşağın falan mı var lan hıyarağası burada?

Rencide de ederim ağzına da sıçarım, adam ol benim ashabımı bozma, işimi yapacakmışım kimsin lan sen de bana emir veriyorsun.

Klavyeyi götünle kullanmamayı öğren önce ondan sonra yaz bundan sonra.

İnsanlar hata yapamazmı ?
Sen kimsin de rencide ediyormussun. Hakeret etme en alasını yaparım. Senin seviyene inemeyeceğim. Ahlaksız herif.
Klavye delikanlısı diyeceğim ama klasik olacak ;)

İnsanlar hata yapamazmı ?
Sen kimsin de rencide ediyormussun. Hakeret etme en alasını yaparım. Senin seviyene inemeyeceğim. Ahlaksız herif.
Klavye delikanlısı diyeceğim ama klasik olacak ;)

;););) Bu ne olm çocuk gibi? Napalım yüz yüze mi kapışalım yer, mekan falan da belirtseydin de ezik imajın iyice ortaya çıksaydı. Nolur seviyeme in yav, en ala hakaretleri et ahlaklı Ersin.

Ha rencide falan da etmedim, dalgasına bir post attım, menopoza girmiş kadınlar gibi trip atmaya erken yaşta başladığın için beynindeki sinir hücreleri arasındaki koordinasyon zayıflamış ve algılama yeteneğinde gerileme yaşanmış muhtemelen.

;););) Bu ne olm çocuk gibi? Napalım yüz yüze mi kapışalım yer, mekan falan da belirtseydin de ezik imajın iyice ortaya çıksaydı. Nolur seviyeme in yav, en ala hakaretleri et ahlaklı Ersin.

Ha rencide falan da etmedim, dalgasına bir post attım, menopoza girmiş kadınlar gibi trip atmaya erken yaşta başladığın için beynindeki sinir hücreleri arasındaki koordinasyon zayıflamış ve algılama yeteneğinde gerileme yaşanmış muhtemelen.

Yaş kaç :)

20 li yaşlardasın kuvvetle muhtemel. Gergin ortamlar da hemen Hakarete, tehdite v.s. başvuru yapılıyor. Olgun yaş dönemi bunu yapmaz . Hadi söyle yaş kaç :)

Benim konuşma tarzım böyledir, reelde de böyleyim tanıyan bir çok kişi var onlar da bilir ha bunu da hakedene yaparım merak etme 28 yaşındayım 50 yaşında da böyle olacağım bu konunun olgunlukla alakası yok senin gibilere karşı GÖTE GÖT diyorum olan bu.

Sana o gösterdiğim tavrın sebebi de buradaki herhangi bir yöneticiye karşı patronmuş gibi gösterdiğin üslubun. Bak aklıma geldikçe tekrar tekrar da sinirleniyorum, hiç bir moderatöre karşı bu üslubla konuşamazsın, konuşursan daha sert üsluplarla da karşılaşırsın sonra senin seviyene inmicem klavye delikanlısı ayağı yaparsın en fazla git şimdi klavye kullanma idmanı falan yap, kendini geliştir biraz.

Üst Alt