Kerem Demirbay'ın Leverkusen'e Transferi Gerçekleşti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kerem Demirbay'ın Leverkusen'e Transferi Gerçekleşti

Bayer Leverkusen, Hoffenheim forması giyen Kerem Demirbay'ın 28 milyon euroluk serbest kalma maddesini ödedi ve oyuncuyu kadrosuna kattı.Oyuncu ile 5 yıllık sözleşme imzalandı.
D6HjDMXW0AAy1NG.jpg

Brandt veya Havertz dan birisi kesin gidiyor demek ki.

Yanlis hatirlamiyorsam Brandt'in 25 Milyon € ya serbest kalma opsiyonu vardi kontratinda.

yani şu ucube milli takım da bu kadar zayıf olmasın kardeşim. Millet milli takımı seçmiyor da kimseye kızma hakkımız yok. oturup düşünmek lazım bu milli takım neden andorra seviyesinde.
En azından turnuvalara katılsa ve orada elense yine gurbetçiler tercih yapabilir. Bu ucube hiç bir turnuvaya dahi katılamıyor. bu sefer gurbetteki oyuncu ben o takımın neyine katılıyım diyor haklı olarak. Şöyle A Ucubespor biraz toparlansa ve eli yüzü düzgün, diğer ülkelerin milli takımları gibi olsa bu sefer gurbetçilerden de bir kısım isimleri milli yapabiliriz. hem yabancı sınırı kalkmasıyla ülkede çok oyuncu yetişmeye başlıyor, hem buradan avrupaya oyuncu gönderiyoruz, hem de gurbetçiler bizi tercih ettiğinde çok güzel bir oyuncu havuzuna sahip olacağız. Biraz başarı gelirse gurbetçi gençler ülkelerinin milli takımında oynamak isterler. Fakat hiç bir işe yaramayan ve uluslarası alanda maç bile kazanamayan, turnuvalara gidemeyen bi milli takımı kimse tercih etmez haklı olarak.

yetkililerin bunları düşüneceğine ihtimal vermiyorum, zaten bunu düşünmek bir yana, gidip yabancı sınırı getirmelerinden endişe ediyorum

Almanya icin oynayan türkler türk mili takimi secseler Milli takim belki de en azindan bi avrupa sampiyonu kupasi olucakti.

Mesut; Ilkay, Emre Can, Demirbay
Say Say bitmez, tabi bir Yandan Almanlar da hakli sonucta onlarin alt yapisinda yetirmisler ama yinede ilerde bir Kural gelmeli Türksen türk milli takimi icin oynaycaksin almansan almanlar icin. Mesala Mesut Özil olayinda sirf alman Milli takim icin oynasin diye alman pasaportu vermisler zamaninda aslinda büyük rezilik

Üst Alt