Kerem İnan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kerem İnan

bu ve Evren Turhan denilen şahısın 2 senedir bu kadar parlamasından sıkıldım. Evren denilen kişi Anadolu'yu kulüp kulüp gezen ve sadece 1 sene Galatasaray'da oynayan biri. Ama sorsan Galatasaray efsanesi diye anılacak neredeyse.

Kerem İnan ise son derece vasat kariyerinde şans eseri tarihin en iyi döneminde yedek kaleci olmasıyla bir anda efsane olarak anılır oldu. Gökhan Zan'a da kızmıştım geçen ay ama o bile hiç yoktan 3-5 bir şey oynadı.

Eray İşcan'da demek ki 15 sene sonra böyle anılabilir. Hakan-Arif ikilisi gram umrumda değil çünkü bu durumda olmayı kendileri istedi ama ben Galatasaray'a verdiği katkıya bakarım. Kerem-Evren ikilisinden 1000 kat fazla katkı vermişlerdir tartışmasız.

Bi kac ay önce hasan sas buna benzer bir fotoyu paylastigi icin linc edilmisti hatta fotoyu hesabindan kaldirmak zorunda kaldi

Paylassan suc,sansurlesen suc,bu dönemde en iyisi bu tarz fotolar paylasmamak olur

Bizim bu Türk futbolcular neden burunlarını üzerlerine vazife olmayan konulara sokmaya bu kadar meraklılar anlamıyorum.

Bunu hatırlayanınız var mı :asd::asd:

mehmet_bolukbasi.jpg

Kerem İnan: "Türkiye'nin en büyük hocasına küfür (pezevenk) edebiliyor ve her türlü ne yapsa yayın hayatına devam edebiliyor. Bize iki tinerci bize küfür ettiği için cevap verdiğim zaman 2.5 yıl emek verdiğimiz A Spor'dan veto yedik. Nedir bu adamına göre kayırma, suçumuz nedir?"

Kerem İnan: "Türkiye'nin en büyük hocasına küfür (pezevenk) edebiliyor ve her türlü ne yapsa yayın hayatına devam edebiliyor. Bize iki tinerci bize küfür ettiği için cevap verdiğim zaman 2.5 yıl emek verdiğimiz A Spor'dan veto yedik. Nedir bu adamına göre kayırma, suçumuz nedir?"

Kendisi de ulkenin kurucusuna hain diyen twiti begendi bos yapmasin.Kendisinin de Turgay'dan farki yok

Üst Alt