# Kerim Frei


images
Adı: Kerim Frei

Yaşı: 18

Uyruk: İsviçre | Türkiye

Kulübü: Fulham

Pozisyon: Attacking Midfield

İkincil Pozisyon: Right Midfield

Boy: 172cm

hauptposition.png


7pbkj.png
Babası Türk, annesi Fas'lı. 19 Kasım 1993 Avusturya Doğumlu orta saha oyuncudur.Fulham'a 2010 yilinda Isvicre kulübü Grasshopper Club Zürich altyapisindan transfer olmuş ve gösterdiği performans sebebiyle adından sıkça bahsetmiş Abdullah Avcı milli takıma kazandırmak için epey uğraşmıştır.

Hızı,tekniği,bitiriciliği sayesinde fark yaratan Kerim müthiş bir oyuncu olma potansiyeline sahiptir.Bitiricilik: 7/10Hız: 8/10Tackling: 2/10Heading: 5/10Güç: 6/10Passing: 7/10Şuan ki Yetenek: 7/10Gelecek Yetenek: 10/10Şuan ki Değer: £ 2.5m

Gelecek değer: £ 21mOyuncu ayrıca oynadığı Chelsea maçında maçın yıldızı seçilmiştir.

[video=youtube;J9I5TupCHvk]https://www.youtube.com/watch?v=J9I5TupCHvk[/video]​
 
Cevap: # Kerim FreiEvet.

Muhammed Demir,McGeady,Soner,Yasin,Veysel,Artem Dzyuba,Victor Moses,Alper Potuk kadar değişik bir oyuncu.
 
Cevap: # Kerim Freihiç görmemiştim nasıl kaçar gözümden . beni geçtim yöneticler falan nasıl pas geçer
 
Cevap: # Kerim FreiOlum açmamda ki amaç forum ahalisinin görüşlerini alıp kulübe önerme kampanyası başlatmak idi.

Uzatma işte tanımayan da yoktur zaten. :ka21:
 
Cevap: # Kerim FreiNereye alıyorsun bu adamı.Andy Carroll ı top diye oynadı bu adam.19 yaşında ve komple bir oyuncu.Fiziği sağlam , hızlı , top tekniği üst düzey . Birçok kez yazdım burada acilen milli takıma kazandırılmalı diye.İlk görüşmelerin olumlu geçtiği söyleniyor.Cimbom bu adamları alamaz gider Bilal i , Hurşut u felan alır.
 
Cevap: # Kerim FreiGalatasaray'a gelmez ama milli takıma mutlaka kazandırılmalı.

sararer, töre, frei bunlar ne abi gelmez diyorsunuz adamlar patlama yapamamış daha neden glemesin.ben klüp olarak daha da düzlüğe çıkıp markalaşmayı bir adım öne taşıdığımız an yetenekli genç oyuncuları kolaylıkla toplayacağımızı düşünmekteyim. bunun içib 2-3 sene var sonra vur patlasın çal sararer, töre, frei oynasın. :coffee:
 
Cevap: # Kerim FreiSararer, Töre, Frei gibi kanat oyunculari neden Türkiye'de yetismiyor acaba?Avci iyi is çikarmis Frei'i ikna ederek, Sararer'i de kazandirdi takima kanat oyuncularimiz çogaliyor.
 
Cevap: # Kerim FreiAltyapı yok çünkü, Türkiye'de futbol sokakta oynayarak öğreniliyorIste. En önemlisi bir felsefimiz yok.Ben Hollanda'da yasiyorum ve futbol oynarken her takim'da 433 oynadim.Sistem'i ögretiyorlar, dolasiyla bir oyuncu yetenek olarak çok üstün olmasa bile belirli düzeyde oynuyor a takimda.Türkiye'de masallah 12 yasindakiler 442 oynuyorsa, 15 yasindakiler 451 oynuyor.80 milyon ülke'den 3 milyon Türk'ün oldugu Almanya'dan medet ummasi da çabasi
 
Cevap: # Kerim FreiIste. En önemlisi bir felsefimiz yok.Ben Hollanda'da yasiyorum ve futbol oynarken her takim'da 433 oynadim.Sistem'i ögretiyorlar, dolasiyla bir oyuncu yetenek olarak çok üstün olmasa bile belirli düzeyde oynuyor a takimda.Türkiye'de masallah 12 yasindakiler 442 oynuyorsa, 15 yasindakiler 451 oynuyor.80 milyon ülke'den 3 milyon Türk'ün oldugu Almanya'dan medet ummasi da çabasi

Yok öyle sistem falan.Bildiğin 1(kaleci)-0-3-6oynuyoruz. Ya da 1(kaleci)-1-2-6
 
Cevap: # Kerim FreiIste. En önemlisi bir felsefimiz yok.Ben Hollanda'da yasiyorum ve futbol oynarken her takim'da 433 oynadim.Sistem'i ögretiyorlar, dolasiyla bir oyuncu yetenek olarak çok üstün olmasa bile belirli düzeyde oynuyor a takimda.Türkiye'de masallah 12 yasindakiler 442 oynuyorsa, 15 yasindakiler 451 oynuyor.80 milyon ülke'den 3 milyon Türk'ün oldugu Almanya'dan medet ummasi da çabasiTürkiye'de herkesin kafasına küçükken ya doktor ya mühendis ya da öğretmen olma fikri sokulur ve diretililir aileler tarafından, okullarda buna göre eğitim verilir, beden eğitimi dersi yerine matematik dersi işlenir, 14 yaşındaki bi çocuk sınavlara girdiği için dershanelerde çürür ömrü 10 yaşından itibaren spor yapmaya vakti bile kalmaz. Yani Türkiye'de halen anca %2-3'lük bi kısım çocuğun ailesi futbolcu ya da sporcu olma fikrine sıcak bakar sadece.
 
Cevap: # Kerim FreiMilli takım için hayırlı olsun oynayacağı ilk maçtan sonra medyada hemen fener Frei ile ilginiyor haberi çıkacaktır.
 
Üst Alt