KerlonMoura Forma Tasarımları | Galatasaray Champions League Kits | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KerlonMoura Forma Tasarımları | Galatasaray Champions League Kits

Eşsiz İstanbul silüetinden faydalanarak, Şampiyonlar Ligi'nde giyilebilecek formalar tasarladım. Yaptığım şablonu birçok renk kombinasyonuyla denedim, umarım beğenirsiniz. :)

Bu kalıpta yapmamı istediğiniz renk kombinasyonu varsa lütfen söyleyin, hemen yaparım :D

galatasarayeuropeanaway.png

galatasarayeuropeanfourth.png

galatasarayeuropeansixth.png

galatasarayeuropeanfifth.png

galatasarayeuropeanthird.png

galatasarayeuropeanseventh.png

galatasarayeuropeaneighth.png

galatasarayeuropeanninth.png

2 Haziran 2012 - Tam Parçalı

galatasaraytamparcali-1.png

Cevap: KerlonMoura Forma Tasarımları | Galatasaray Champions League Kits

En tepedeki güzelmiş...

Birde Galatasaray Tuğralısını yapsan...

Bastırıp giyerim la ben bunu...

Eline sağlık..Sanatsal baksak bile cami bazılarına batabilir..:lol:

Yeni renk kombinasyonları yaptıkça ilk mesaja ekleyeceğim. :)

ilginc olmus ,nurettin aga mavi cins hesabi yaparmi yapar ....

Formadan daha çok tişört tasarımı olmuş gibi bence İstanbul'u hiç karıştırmasaydın iyiydi.

Ama yinede ellerine sağlık.

İlginç olmuş. Ama fikir ve tasarım güzel bence. Ben beğendim.

Emeğinize sağlık ama ben formada atraksiyonlardan hoşlanmıyorum. Aslan silüeti bile iğrenç duruyor bence. Forma dediğin takımın renkleri(klasik tarzda mesela bizde parcalı), arma ve numaradan ibarettir. Bu yüzden Adidas benim için Nike'ın hep önündedir. Biz adam gibi diretip forma yaptıramadık suçu adidasa attık. Almanya ve Reale harika formalar yapan bir firmaydı. Nike formanın içine Amerikan mantığı sokmaya çalışınca beni delirtiyor.

Emeğinize sağlık ama ben formada atraksiyonlardan hoşlanmıyorum. Aslan silüeti bile iğrenç duruyor bence. Forma dediğin takımın renkleri(klasik tarzda mesela bizde parcalı), arma ve numaradan ibarettir. Bu yüzden Adidas benim için Nike'ın hep önündedir. Biz adam gibi diretip forma yaptıramadık suçu adidasa attık. Almanya ve Reale harika formalar yapan bir firmaydı. Nike formanın içine Amerikan mantığı sokmaya çalışınca beni delirtiyor.

Katılıyorum aslında ama seneye kesinlikle daha güzel olacaktır,elit olduk yanı artık olsun o kadar:)

Üst Alt