Kesin Dönüş | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kesin Dönüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G.Saray, yeri doldurulamayan sambacı için Rijkaard'ın onayını bekliyor. Lincoln'ün öngörüsü de gerçekleşiyor.

Mineiro'yu bekletiyor

Sezon başında disiplinsiz davranışları nedeniyle kadroya alınmayan ve kulüp bulması istenen Lincoln yeniden Florya yolunda. Cimbom'un bonservis bedeli talep ettiği için teklifleri, "G.Saray'dan aldığım para bana yetiyor. Üstelik G.Saray'a dönebilirim" diye reddeden Lincoln, aynı nedenle Atletico Mineiro'ya da "Bekleyin" dedi. (FOTOMAÇ)

allah yazdıysa bozsun :)

Cevap: Kesin dönüş

bence bu kadro Türkiye de henüz görülmemiş bişey oynar..... ihtiyacımız bir ernst ve sağlam akıllı riskisiz oynayan bir stoper zaten arayıpta bulamadığımız lincoln elimizde . Düşünsenize Ernst tek ön libero önünde Elano, Lincoln, Arda (ki Arda ve Elano İniesta ve Xavi olabilir) onların önünde A.Keita ve H. Kewell

moderatöre: benim açtığım konuyu neden kilitlediniz ?? lincoln ismi geçtiği için mi yoksa sadece yapabildiğiniz için mi ?? burada bence tartışılması gereken en önemli isim lincoln dür lakin hali hazırda bizim sözleşmeli futbolcumuzdur ben herkesin görüşlerini öğrenmek istiyorum bu forumda , açıklama taleb ediyorum ...

Ya ne Lincoln'ünden bahsediyorsun hala. Adamın dönme ihtimali yok. GElecek planlarında yeri yok hala tartışılsın diyorsun..Tabii ki kilitlenir..

moderatöre: benim açtığım konuyu neden kilitlediniz ?? lincoln ismi geçtiği için mi yoksa sadece yapabildiğiniz için mi ?? burada bence tartışılması gereken en önemli isim lincoln dür lakin hali hazırda bizim sözleşmeli futbolcumuzdur ben herkesin görüşlerini öğrenmek istiyorum bu forumda , açıklama taleb ediyorum ...

Lincoln konusu bu platformda cok tartışıldı yeni konu açmak yerine forumlarda aratıp herkesin görüşünü öğrenebilirsin.Herkes kafasına göre göre başlık acarsa o zaman vay halimize.

Cevap: Kesin Dönüş

Haklısın ancak şu anda ki mevcut konjektür Lincoln ün hem kadro yapısı hem de mali açıdan transfer politakası için anlamını ve önemini değiştirmiştir bu yüzden sizden açtığım konuyu aktive etmenizi rica ediyorum bırakın tartışalım ve ortak bier kanaat yaratalım...

Lincoln konusu bu platformda cok tartışıldı yeni konu açmak yerine forumlarda aratıp herkesin görüşünü öğrenebilirsin.Herkes kafasına göre göre başlık acarsa o zaman vay halimize.

Haklısın ancak şu anda ki mevcut konjektür Lincoln ün hem kadro yapısı hem de mali açıdan transfer politakası için anlamını ve önemini değiştirmiştir bu yüzden sizden açtığım konuyu aktive etmenizi rica ediyorum bırakın tartışalım ve ortak bier kanaat yaratalım...

Forumumuzun kuralları vardır Erman Bey ve bu kurallar bir üyenin ricasıyla çiğnenemez.

Ayrıca o actıgınız konuyu mantıklı transfer önerilerin konusunun altına yazarsanız daha iyi olur.Herkesin aklındaki hayallenindeki kadroyu bu forumda konu açması bizimde işimizi zorlaştırıyor.

Forumumuzun kuralları vardır Erman Bey ve bu kurallar bir üyenin ricasıyla çiğnenemez.

Ayrıca o actıgınız konuyu mantıklı transfer önerilerin konusunun altına yazarsanız daha iyi olur.Herkesin aklındaki hayallenindeki kadroyu bu forumda konu açması bizimde işimizi zorlaştırıyor.

Teşekkür ederim, bu konuyu oraya taşıyacam umarım herkes mantıklı ve makul bir şekilde bu konuyu tartışabilir.

İstediği kadar yetenekli olsun istegi kadar teknik olsun karakter yok o kutsal formayı giymeyi haketmiyor...

Vallah , Lincoln Dissiplinsiz davranmasaydi onu Takim'da görmek istemez olurmuyum ...

Lincoln'u özlemiyorum desem Yalan olur yani !

Cok güzel teknigi vardi , Arda ile cok basarili olabilirdi , ammaaa Kendi kendini harcadi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt