Keşke Alsaydık/Gitmeseydi Dediğimiz Futbolcular


--------Bu başlıkta adı Galatasaray ile geçmesine rağmen alınmayan , ama keşke alsaydık dediğimiz oyuncuları paylaşalım istedim...
 
Cevap: Keşke Alsaydık Dediğimiz Futbolcular---İlk yorumda benden gelsin;Ben keşke Amrabat/Shakiri isimlerini yazmak istiyorum.Ama bunda dün geceki maçın etkisi yok...
 
Cevap: Keşke Alsaydık Dediğimiz FutbolcularForlan.Ronaldinho.Alsaydık da taraftarlarımızın transfer konularında ne kadar mala bağladığı tekrar kanıtlansaydı.
 
Cevap: Keşke Alsaydık Dediğimiz FutbolcularSon dönemde Podolski.Eskiye gidersek, Kallström diyebilirim şimdilik aklıma bu kadar geliyor.
 
Cevap: Keşke Alsaydık Dediğimiz FutbolcularRivaldo.Eğer Yunanistan'a değil o dönem bize gelseydi ki son anda vazgeçildi,adam ikna edilmişti tarih yazardı. 33 yaşındaydı sadece o ara.
 
Cevap: Keşke Alsaydık Dediğimiz FutbolcularRobert Pires. ( O dönem gelse çok çok iyi olurdu. )Keisuke Honda. (Elano yerine o gelecekti.)Lucas Podolski.Wilfried Bony.
 
Cevap: Keşke Alsaydık Dediğimiz Futbolcularpodolski.jpg
Bu sezona kadar genelde çapsız adamlarla ilgilendiğimiz için keşkeler yok.
 
Cevap: Keşke Alsaydık Dediğimiz FutbolcularPodolski kesinlikle.Shaqiri için o kadar üzülmüyorum 15m avro edecek bi futbolcuya benzemiyodu izlediğim maçlarda.
 
Cevap: Keşke Alsaydık Dediğimiz FutbolcularEn yakin ve taze olani Olcan ADIN.Eger bu sezon istedigimiz gibi bitmezse kilit isim Olcan olur...Gelecek icinde cok iyi olurdu.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt