# Kevin Kuranyi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kevin Kuranyi

Schalke'nin yeni teknik direktörü Felix Magath, Lincoln'ü isteyince sarı-kırmızılı ekip de Alman takımının yıldızı Kevin Kuranyi'ye talip oldu.

Büyük takas

Magath'ın Lincoln'ü istemesi üzerine sarı kırmızılı ekip de Kuranyi'ye talip oldu.

Cale de listede

Yeni sezon için Schalke ile anlaşan Felix Magath'ın listesindeki isimler arasında Galatasaray'dan Lincoln ve Trabzon'dan Cale de var. Lincoln'ün, Magath'ın uzun yıllardır göz bebeği olduğu biliniyor. Zamanında Schalke'den Bayern'e getirmek istediği Lincoln'ü transfer edemeyen Magath, şansını Wolfsburg'a geldiği ilk yılda

da denedi ama yine başarılı olamadı. Magath'ın Schalke'nin çevresinden faydalanarak Cassio Lincoln'ü almak istediği konuşuluyor.

Sözleşmesi var

Alman basını, Schalke'ye yakın kaynaklara dayandırdığı haberlerinde Lincoln ve Cale için kısa süre içinde görüşmelere başlanacağı belirtiliyor. Öte yandan Lincoln'ü elinden çıkarmak isteyen Galatasaray, Schalke'nin teklifini beklemeye koyuldu. Brezilyalı yıldız ile 2011'e kadar sözleşmesi bulunan sarı-kırmızılılar, Lincoln'e karşılık olarak Kevin Kuranyi'yi isteyecek. Schalke'nin golcü oyuncuyu vermek istememesi halinde ise bonservis pazarlıklarının başlayacağı belirtiliyor.

Kaynak:gshaber

Cevap: Flaş Flaş Flaş Büyük takas

Ibrahim Tatlises'in sarkisi gibi koca bir "Yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan" çekmek istiyorum :D

Cevap: Büyük Takas ! Ver Kuranyi'yi Al Lincoln'ü !

Hep mi aynı haber yazılır ya.Kaç yıldır bu böyle.Hatta yarın Ümit Karan'ın yakın arkadaşı diye de yazarlar.

Bu haber gerçekleşirse süper bir transfer olur ama haberin yalan olma olasığı çok yüksek.

Haber tabiki yalan. Çok değil 8 milyon € verin sizin olsun.

Ver Kuranyi'yi alma Lincoln'ü çünkü o zaman hiçbir anlamı kalmayan bir transfer olur...

En kötü oyuncunuzu verin alın şu adamı :D Biz o en kötü oyuncuyu adam ederiz... :D

deli bişi olur. Aslında gayet normal olur. Kuranyi de acayip düşüş var be sıkıldı artık orada. Yeni hava gerek. lincoln de Kuranyi klasında değşek gitsin ne olacak

Olurda Lincoln gibi pas atacak oyuncu olmadıktan sonra ne işe yarar...

Ben yazmaktan bıktım Emir o yüzden senden alıntı yapıyorum Arda, Kewell ne ara pası atabiliyorlar,ne Lincoln kadar tam gollük asist yapabiliyorlar, Lincoln kadar teknikleri yok ne de oyun kurabiliyorlar lütfen anlayın artık bu gerçeği.Hıncal Uluç Arda'yı çok sever o bile bunu dile getiriyor...

Ben yazmaktan bıktım Emir o yüzden senden alıntı yapıyorum Arda, Kewell ne ara pası atabiliyorlar,ne Lincoln kadar tam gollük asist yapabiliyorlar, Lincoln kadar teknikleri yok ne de oyun kurabiliyorlar lütfen anlayın artık bu gerçeği.Hıncal Uluç Arda'yı çok sever o bile bunu dile getiriyor...

Değerini gittikten sonra anlayacaklar ama o zamanda çok geç olacak malesef...

Değerini gittikten sonra anlayacaklar ama o zamanda çok geç olacak malesef...

Yok Lincoln gidince değil Lincoln'ün yerine Hacı Arifspor'dan Yunus'u transfer edince o zaman apışıp kalacak bizim taraftarlar dilleri tutulacak"ne bu ya" diye.Hacı Arifspor'dan 28'lik genç yıldız, yetenek abidesi Yunus mevkisi 10 numara oyun kurucu Allah diyorum be!:mad:

Üst Alt