# Kevin Trapp - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kevin Trapp

Tudor'u savunan adam kabahatı Muslera'ya buluyor. Muslera'da bu sene iyi değil ama Tudor'un yanında çok çok masum kalır.

Hala aynı şeyi düşünüyorum, bir iki kolay maçta muslera dinlenmeli ve ne pahasına olursa olsun taffarel geri getirilmeli eski günlerine dönecektir daha çok genç ve hala bu kulup için başarıya aç birisi

XPERIA X

muslera bi kere bu sene kazandigimiz maclarda onde kalmamizi saglayan kurtarislar yapti 4-5 macta
ottoman maci, karabuk, bursa hayal meyal geliyo aklima
hatali gol de yemedi zaten bu maca kadar duran top harici 3 gol yemistik biri yusufun bala attigi gol olmak uzre.

Fernando Muslera oyle kurtarislar yapiyordu artik normal olarak goruyoruz bazi seyleri, ayni performansi herhangi bir kaleci gosterse ligimizde aauvv cok iyi derdik.

Bakın Kasım ayında başlığını açtığımda bana neler neler deniyordu. Bugün yine hatırlatmak istedim..

Kevin Trapp gelecek dertler bitecek. Hem daha genç,hem daha kariyerli,hem Alman,hem Rihanna ile takılıyor, hem de yakışıklı..

Daha ne istiyorsunuz ey Muslerasporlular. 4M vereceksek Trapp'a verelim. Bana göre çok daha az rakama gelir tabi.

Bunu alacagima Muslera ile 10 senelik sözlesme yaparim. Bula bula Almanlarin en alt kalecilerinden birisini yazdin reyiz.. üzdün

Bakın Kasım ayında başlığını açtığımda bana neler neler deniyordu. Bugün yine hatırlatmak istedim..

Kevin Trapp gelecek dertler bitecek. Hem daha genç,hem daha kariyerli,hem Alman,hem Rihanna ile takılıyor, hem de yakışıklı..

Daha ne istiyorsunuz ey Muslerasporlular. 4M vereceksek Trapp'a verelim. Bana göre çok daha az rakama gelir tabi.

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Penaltıyı kurtarmadi pelkas baya kötü kullanarak kaçırdı. Belliydi ama topa gelmeden kaciracagi acayip gergindi.

Üst Alt