# Kevin Trapp | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kevin Trapp

Muslera'dan bıkanlara ilaç gibi çözüm. 2021 yılına kadar(35 yaşına kadar) 3.5M alacak. Geleni gideni içeri alıp hala defans kötüydü ne yapsın diye savunanlara rağmen gerçeği yavaştan benim gibi görenler var.

PSG'de yedek ve PSG FFP yüzünden adam satmak zorunda. Bu fırsat kaçmaz. Mesele sempatiklik,yakışıklılıksa fazlasıyla var. Rihanna bile hayran adama. 4 yaşta genç.

Kevin Trapp - Oyuncu profili 17/18 | Transfermarkt

YouTube

Adam alman vatandaşı.
Fransa karşısında mükemmel bir maç çıkardı. Dünya Kupası kadrosunda yer alacak ve peşinde Dortmund var.
Biraz mantıkli konular açalım adam aylık 430 bin Euro para alıyor.

Muslera dan iyi kaleci istiyorsan 25 milyon Euro kaleci bütçen olacak.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Tudor'u olumune savunup Muslera'ya sarnak da iyiymis.

Tudor kendini hala geliştirebilir, ama Muslera her gün daha kötü oluyor. İnsanlar bunu göremiyor işte. Yarın öbür gün daha beter goller yiyecek. Çoğu maçı izliyorum, Muslera kadar abartılan çok az kaleci gördüm. Her eleştirildiğinde "defans kötüydü,golde yapacak bir şey yok" diye savunuluyor.

Trapp gelirse nasıl Muslera'yıı bu kadar savunduk diye şaşıracaksınız eminim.

Bence agir sacmaliyorsun. Tudor'a laf ettirmeyen adam Muslera'ya kova muamelesi yapiyor.

Kicikirik Harun kim ya Muslera ile kiyaslayacagim onu. Gecen sene gelen gidenden 5'er 5'er gol yemiyor muydu.

Son düzenleme:
Bence agir sacmaliyorsun. Tudor'a laf ettirmeyen adam Muslera'ya kova muamelesi yapiyor.

Kicikirik Harun kim ya Muslera ile kiyaslayacagim onu. Gecen sene gelen gidenden 5'er 5'er gol yemiyor muydu.

Harun olmasa 5 değil 7 yerlerdi. Bu sene 18 puanın en az 5-6 tanesi Harun sayesinde. Harun maksimum 800bin alıyor, Muslera 3.5M alıyor. Kıyaslayan yok, Harun bile dedim zaten.

Muslera'yı aslında severim de ama bitmiş adam. 3 senedir rezil. Bunu görmemek için maçları izlememek lazım. Eğer şu performansından mennunsan devam edelim o zaman.

Tudor kendini hala geliştirebilir, ama Muslera her gün daha kötü oluyor. İnsanlar bunu göremiyor işte. Yarın öbür gün daha beter goller yiyecek. Çoğu maçı izliyorum, Muslera kadar abartılan çok az kaleci gördüm. Her eleştirildiğinde "defans kötüydü,golde yapacak bir şey yok" diye savunuluyor.

Trapp gelirse nasıl Muslera'yıı bu kadar savunduk diye şaşıracaksınız eminim.

Muslera'yi yollasak bile Trapp'i alabilir miyiz sence?Gecen de futbolu birakan Maxwell'i onermistin dalga falan mi geciyorsun bizle

Muslera nın refleksleri çok zayıfladı. Dünkü Maçta bile eski muslera 2 golü net tutardı fakat muslera nın ölüsü bile etmez Trapp.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet Rihannanın hayran olması kesinlikle önemli bir kriter artık Trappı 15 M bonservis verip almamız icab eder.

Son düzenleme:
Üst Alt