Kewell ve Neill ile uzatılıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kewell ve Neill ile uzatılıyor!

Cevap: Kewell ve Neill ile uzatılıyor!

kewell idol olarak kalmalı,kimi çağırcaz tribüne lan,herkesin aynı anda çağırdığı iki adamdan biri

Kewel 600-700 bin euro gibi bir para alıcaksa kalsın kadroya güç katar ama daha fazlası olmaz yada 300-400bin euro garanti para gerisi maç başı en mantıklısı çünkü sakatlıkla çok boğuşan bir oyuncu yaşlanması sebebiyle sakatlıktan dönüşleride çok gecikiyor Neill jübileye kadar kalmalı çok kaliteli bir stoper keşke 4-5 yaş genç olsaydı takıma ilerki senelerdede katkı verirdi.Böyle futboldan anlamayan bir yönetim varken Haldun Üstünel'in aldığı Neill tutulmalı yoksa Zan,Servet,Balta gibi adamlar oynar 3 tane stoperimiz var ama devre arasında 1 tane stoper almadılar yazıklar olsun bu yönetime Neill'de 1 ay kupadaydı ya Türkiye kupasından elenseydik bu oyuncular olmasına rağmen yorgundular ve 3-2 yenildik ya arena'da geçemezsek Antep'i sonrasında geçersek Hücüm takımı Beşiktaşla oynıyacağız bu takımda kadro planlamasını yapan birinin olmadığını gösteriyor 1 stoper şarttı iyi bir stoper

Zan devamlı sakat

Neill kupadaydı hadi eksikten saymıyorum

elinde servet ve Neill'den başka stoper yok yarı devrede neill'de yoktu 1.5 ay

canayı stoper oynatıyosun

olmazsa yürümeye aciz balta oynuyor

bu savunmayla bu puan farkı bence makul

orta sahayıda unutmıyayım

BARIŞ,AYHAN,MUSTAFA VARKEN BAŞARI HAYAL

Bence de doğru karar. Ama Neill'i orta saha oynatmak için sözleşmesini uzatıyolarsa ilginç olur :)

Cok sevinirim sözlesmeleri uzatilirsa. Kewell halen en kalitei oyuncumuz kadroda . Adam bütün mac düzgün oynamasa bile 1 hareketi maci cevirmeye yeter .

1 milyon euro ücrete Kewell gibi adamı nasıl bulacaksınız merak ediyorum... Misimovic gibi takıma sıfır katkı vermiş senede 3 milyon eurp alan adam takıma kazandırılsın diyorsunuz, yedek kalmayı bile problem etmeyen ayrıca takıma verebildiği ölçüde herşeyi vermeye çalışan bir adam gitsin diyorsunuz... Size Elano Misimovic gibiler müstehak

Yıllık ücretlerindede indirime gitmeleri lazım.Daha iyi birileri bulunursa belkide gönderirler.Haber yalanda olabilir doğruda olabilir..Mümkünse Barışla falan uzatmasınlar..Neill,Cana,Culio gibilerine kaptanlık verilebilir..Saha içerisinde yaptıkları davranış ve mücadelesiyle bunları hakediyorlar.

Ne Kewell'ı ya... Kewell'a güvenip, hücumcu almaz şimdi bunlar. Büyük bir hata olur Kewell'ın sözleşmesini uzatmak.

Yabanci hakkini harcamak, Kewell icin?

Yani yabanci transferi yok anlamina geliyor bu.

Kesinlikle karsiyim Kewellin kalmasina.

Kendisi az para aliyor, yedekte falan cok saglam biri, itirazim yok ama 6 yabanci kontenjanimiz zaten dolu, bunlar 2 yildir oldugu gibi "kewell" var diyip yine transfer yapmazlar adam akili sonra sezon baslar, Kewell sakatliklarla ugrasir durur, iylestigi zaman bile calim atayim derken mac biter, yazik gercekten. Son macta es ese karsi sahada Kewell haric herkes etkiliydi ama Kewell yine dökülüyordu.

Neil ama mutlaka kalmali.

1 milyon euro ücrete Kewell gibi adamı nasıl bulacaksınız merak ediyorum... Misimovic gibi takıma sıfır katkı vermiş senede 3 milyon eurp alan adam takıma kazandırılsın diyorsunuz, yedek kalmayı bile problem etmeyen ayrıca takıma verebildiği ölçüde herşeyi vermeye çalışan bir adam gitsin diyorsunuz... Size Elano Misimovic gibiler müstehak

Yahu Kewell kalsin, Cana kalsin, Baros kalsin, Culio kalsin, Stancu kalsin, ee kim gitsin?

Yoksa seneye transfer istemiyor musunuz?

Istemiyorsaniz eger bu adamlarla 3 yildir basari gelmiyor, seneye de gelmez, sonra "yönetim istifa" diyip durmayin ama.

Baros-Neil-Stancu-Culio-Pino al iste, simdiden 5 oldu.

Kewell, Cana, Zapata, Misi, Insua bunlarda gitmezse nasil transfer yapican?

yahu kewell kalsin, cana kalsin, baros kalsin, culio kalsin, stancu kalsin, ee kim gitsin?

Istemiyorsaniz eger bu adamlarla 3 yildir basari gelmiyor, seneye de gelmez, sonra "yönetim istifa" diyip durmayin ama.

Baros-neil-stancu-culio-pino al iste, simdiden 5 oldu.

Kewell, cana, zapata, misi, insua bunlarda gitmezse nasil transfer yapican?

cana disinda hepsİ gİdebİlİr. Cana tÜrk olabİlİrmİŞ seneye bakicaz..

Yahu Kewell kalsin, Cana kalsin, Baros kalsin, Culio kalsin, Stancu kalsin, ee kim gitsin?

Baros-Neil-Stancu-Culio-Pino al iste, simdiden 5 oldu.

Kewell, Cana, Zapata, Misi, Insua bunlarda gitmezse nasil transfer yapican?

Bence Baroş , Misi , İnsua , Kewel ve Zapata gidici gibime geliyor

Bence Baroş , Misi , İnsua , Kewel ve Zapata gidici gibime geliyor

Baros eger bir daha 2-3 haftalaigina sakatlanirsa gidebilir, yoksa zor, Baros gibi birini nerde, nasil bulucan.

Gerci adam 30 yasinda, 4-5 m veren olursa bunu düsünrek satabilirler de...

Ama dedigim gibi, sanmiyorum, tabi bu sezon yine sakatlanmazsa.

Misi ve insua kesin yolcu.

Bana kalsa, Cana, Kewell, Zapata ve yine sakatlanirsa Barosu da yollardim.

Gelecek sene icin Stancu-Culio-Pino-Neil kesin gibi duruyorlar.

6 transfer yapma hakimiz oluyor böylece.

Yapilacak 3 transfer Stancu-Culio-Neil dan da daha kaliteli olmali.

Kalan 3 transfer Culio-Stancu-Pino gibi olmali. Bunlarin yabanci olmasina da gerek yok aslinda ama 3 cok kaliteli yabanci mutlaka alinmali seneye.

Böylece müthis bir kadro kurmus olursun.

Birde cok daha önemlisi adam gibi Türkler alinmali.

Baros eger bir daha 2-3 haftalaigina sakatlanirsa gidebilir, yoksa zor, Baros gibi birini nerde, nasil bulucan.

Gerci adam 30 yasinda, 4-5 m veren olursa bunu düsünrek satabilirler de...

Ama dedigim gibi, sanmiyorum, tabi bu sezon yine sakatlanmazsa.

Misi ve insua kesin yolcu.

Bana kalsa, Cana, Kewell, Zapata ve yine sakatlanirsa Barosu da yollardim.

Gelecek sene icin Stancu-Culio-Pino-Neil kesin gibi duruyorlar.

6 transfer yapma hakimiz oluyor böylece.

Yapilacak 3 transfer Stancu-Culio-Neil dan da daha kaliteli olmali.

Kalan 3 transfer Culio-Stancu-Pino gibi olmali. Bunlarin yabanci olmasina da gerek yok aslinda ama 3 cok kaliteli yabanci mutlaka alinmali seneye.

Böylece müthis bir kadro kurmus olursun.

Birde cok daha önemlisi adam gibi Türkler alinmali.

Pardon ama Cana niye gitsin ?

Niye kalsin?

Türk vatandasligina gecmiyorsa, yabanci kontenjan icin yetersizde ondan.

Simdi tartisma baslatma, benim icin yetersiz, sizin icin yeterli. Bu böyle kalsin..

Seneye zaten görürüz, kim hakli cikacak.

Cana gitsin diyen bir sen varsın koskoca T.C de hayırlısı bakalım gönderirlermi acaba :D:D

Üst Alt