# Khalid Boulahrouz # Stijn Schaars | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Khalid Boulahrouz # Stijn Schaars

Galatasaray wil Schaars en Boulahrouz Gepubliceerd op:

24 juni 2009 15:12

Galatasaray hoopt Khalid Boulahrouz en Stijn Schaars over te kunnen halen naar Turkije te komen. Daarvoor gooit de club van Frank Rijkaard ook eigen spelers in de strijd.

- advertentie -

In Turkije beseffen ze dat vooral het halen van AZ-aanvoerder Schaars een moeilijk verhaal wordt. De middenvelder verlengde drie weken geleden zijn contract tot 2012. Daarom wil Galatasaray naast geld ook de ervaren Braziliaanse middenvelder Lincoln richting Alkmaar sturen.

In de komst van Boulahrouz hebben ze bij Galatasaray meer vertrouwen. De verdediger zou positief tegen een overgang staan. Boulahrouz speelde afgelopen seizoen lang niet altijd bij VfB Stuttgart. Om kans te maken op een plek in Oranje op het WK wil hij dat wel.

Kaynak: https://www.elfvoetbal.nl//nieuws/75099_galatasaray-wil-schaars-en-boulahrouz

Hollanda Basınında Khalid Boulahrouz ve Stijn Schaars ile ilgilendigimiz yazıyor..

Khalid Boulahrouz'dan mümkünse uzak duralım derim;),Diger oyuncuyu tanımıyorum..

Cevap: Khalid Boulahrouz & Stijn Schaars

Schaars icin lincoln ile takas yapmayi dusunuyoruz diye yazmislar, birde miktar para:D:D

İkisini de tanımam, iyiler midir aceba ?

Bir de bu site ne kadar güvenilir bilen var mı ?

Stijn Schaars 25 yaşında 1.77 boyunda orta saha oyuncusu.Az Alkmaarla bu sezon 29 maça çıkıp 7 asist yaptı.

Hic güvenilir degil bu haber, inanmayin da.

Ama Boulahrouz ve Schaars süper futbolcular. AZ Alkmaar Lincoln'u hayatta almaz, ve alamaz'da. Inanmayin yani, bende hollanda'da yasiyorum ve bu siteyi hic tanimiyorum.

Cevap: # Khalid Boulahrouz # Stijn Schaars

'Rijkaard wil een Nederlandse invasie'

Geplaatst op 24-06-2009 20:01 door Robert Bruining - Bron: ELF Voetbal

Frank Rijkaard heeft als pas aangestelde trainer van Galatasaray serieuze interesse in enkele Nederlandse spelers. Het zou gaan om zijn landgenoten Khalid Boulahrouz en Stijn Schaars. Beiden stonden ook al in de belangstelling van Ajax, maar de overgang van het tweetal ging niet door.

https://www.soccernews.nl/news/68643

Ook in Turkije beseffen ze dat een transfer van Schaars moeilijk gaat worden. Daarom zou de Braziliaan Lincoln als ruilmiddel moeten dienen en de omgekeerde weg naar Alkmaar maken. Bovenop de spelmaker uit Brazilië zouden de Turken ook nog een substantieel geldbedrag willen overmaken richting AZ.

De mogelijke komst van Boulahrouz ziet men in Turkije een stuk zonniger in. De robuuste verdediger van VfB Stuttgart zou niet onwelwillend tegenover een overstap naar de topclub uit Istanbul staan.

Sanırım Voetbal'ı kaynak göstermişler..

Schaars'ı getirirsek yılın bombasını patlatırız. orta saha için aranılan kan.

Boulahrouz çok sorunlu ve agresif bir adam.

Stijn Schaars ön libero ve orta sahanın solunda oynayabiliyormuş. Çok gereksiz bir transfer olur bence..

Schaars´i tanimiyorum acikcasi..Hic izlemedim...

Ama Boulahrouz begendigim bir futbolcu...Her ne kadar bazilari iyi degil de dese, benim icin ideal stoperdir...Tas gibi adam evelallah...

Bize katkisi cok büyük olur..Bunu belirteyim...

Üst Alt