Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"


260x195_qDVL4ltkeF.jpegLaut kicker-Informationen soll Galatasaray Istanbul an Spielmacher Diego vom VfL Wolfsburg interessiert sein. Der türkische Klub ist in den Poker um den Brasilianer mit eingestiegen. Der von den Wölfen freigestellte Diego spielt keine Rolle mehr in den Planungen von Felix Magath. "Es gibt ein paar Anfragen, aber es wird nicht einfach", hatte Diego gegenüber dem kicker unlängst seine Wechsel-Hoffnungen thematisiert. Bisher war lediglich Atletico Madrid an die Wolfsburger herangetreten, die Offerte liegt aber bereits einige Zeit zurück.Transferticker: Galatasaray ist an Diego dran - Bundesliga - kicker onlineAlman Kicker sitesine göre Galatasaray Diego'nun pesindeymis. Magath icin artik hic bir önemi tasimayan Diego'yu önceden de Atletico Madrid istemis ama bu transfer gerceklesmemisti. Transferi hakkinda gecen Kicker'e konusan Diego bunlari söylemisti: "Bir kac teklif var, ama bir türlü olmuyor."GSC Haber
 
Cevap: Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"Selçuk MElo Diego iyi de sol trafta kim oynayacak...Forvete kim alınacak..
 
Cevap: Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"Diego ve Volkani alsak iyi is cikarmis oluruz, ama Diego da biraz arizali...--------Muslera--------

Sabri Eboue Ujfa Balta

-------Melo Selcuk----

-Kazim Diego Volkan-

---------Baros---------
 
Cevap: Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"Gelirse iş yapar ama gelmesini istemem şahsen.Futbol artık orta sahada oynanıyor :)
 
Cevap: Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"Bu transfer imkansiz degil. Wolfsburg 3'e-5'e bakmadan satmak istiyor zaten bu adami. Kelepir bir fiyata alabiliriz yani.
 
Cevap: Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"Gelirse harika olur, yasida uygun. Brazilya milli takiminda oynuyor. 10 numaralik topcu, daha ne bekliyorlarsa.......
 
Cevap: Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"bu kicker , alamanların en başaklı basın-yayın organı değil mi?inanabilir miyiz?
 
Cevap: Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"Yetenek olarak Lincoln'ün bir kademe altı ama az daha fazla kosanı. Ihtiyacımız var mı, evet var. Yan etkisi, takımdaki arızalar cogalır. Sonuc olarak ya bu ligi biz silip süpürürüz yada silinip süpürülürüz:)
 
Cevap: Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"Hazar Büyüka, Diego'nun alemci biri olduğunu ve her gece kulüplerde görebileceğimizi söylüyor. Ya bu adam böyle bir karaktere sahip değildi. Ben mi yanlış biliyorum? Adı çıkmış disiplinsize, alemciye vs..Bir tek bu Wolfsburg'da kişisel problemler yaşadı. Maç günü otelden ayrıldı. Başka basına yansıyan bir disiplinsiz hareketi var mı acaba..
 
Cevap: Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"Gelirse harika olur, yasida uygun. Brazilya milli takiminda oynuyor. 10 numaralik topcu, daha ne bekliyorlarsa.......Bekleyişimizin nedeni; VfL Wolfsburg dan aldığı yıllık 6 mio olmasın ;) Oyuncu gelir,çocuğunun bez parasına kadar hesaplanır.Oyuncu gelmez,üçün beşin lafı neden yapıldı alınsaydı denir.Entresansınız vesselam...
 
Cevap: Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"Podolski olmayınca bi yoklayalım demişlerdir.Diego'nun maliyetini karşılayamayız.
 
Cevap: Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"Yetenek olarak Lincoln'ün bir kademe altı ama az daha fazla kosanı. Ihtiyacımız var mı, evet var. Yan etkisi, takımdaki arızalar cogalır. Sonuc olarak ya bu ligi biz silip süpürürüz yada silinip süpürülürüz:)Diego > Lincoln gerek yetenek gerek oynadigi takimlar gerek yasi gerek degeri + milli takimda lincoln kac kere oynadi ? :)
 
Cevap: Kicker: "Galatasaray Diego'nun peşinde"Arda gitmeseydi bu transfer müthiş olurdu ama öncelik sol kanat olması gerekir diye düşünüyorum!
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt