Kiğılı: "Şike dosyası kapandı, UEFA bize ceza vermeyecek"


Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, yaklaşık bir yıldır gündemden düşmeyen şike konusunun Türkiye'de kapandığını söyledi. TGRT'ye konuşan tecrübeli yönetici, "Şike sahaya yansımamış, puan silme yok. Türkiye'de bu işi bitirdik." dedi.UEFA'dan Şampiyonlar Ligi onayının henüz gelmemesini normal karşıladıklarını belirten Kiğılı, şöyle devam etti: "Federasyon tahkim dosyasını geçen hafta çarşamba günü tercüme edilmiş şekilde UEFA'ya yolladı. Fenerbahçe 3 yıl, 5 yıl ceza alacak diyorlar. Şaşkınlıkla izliyoruz. Herkes rahat olsun. Durumumuz UEFA Disiplin Kurulu tarafından incelenecek. Gerek görürlerse UEFA bizi TFF aracılığıyla çağırabilir." Kiğılı, Mehmet Ali Aydınlar başkanlığındaki Federasyon'un yaptığı hatalarla geçen yıl Avrupa'dan men edildiklerini ifade ederek, "Tahkim Kurulu'nun raporuyla şampiyonluğumuz tescil edilmiş oldu. Aydınlar federasyonunun yaptığı hatalarla biz zaten cezayı çektik." şeklinde konuştu. Kiğılı, Fenerbahçe'nin mali tablosunun çok düzgün göründüğünü kaydederek, taraftara transfer müjdesi de verdi.Spor Şike dosyası Türkiyede kapandı UEFA da bize ceza vermeyecek ZAMAN
 
Cevap: Kiğılı: "Şike dosyası kapandı, UEFA bize ceza vermeyecek"UEFA ceza verirse (ki öyle olacak) o zaman kimi suçlayacaksınız bakalım?
 
Cevap: Kiğılı: "Şike dosyası kapandı, UEFA bize ceza vermeyecek"Şikeci damgasını sonsuza dek taşıyacaksınız.... Ve bunun nedeni tek tanrılı dininizin lideri aziz.
 
Cevap: Kiğılı: "Şike dosyası kapandı, UEFA bize ceza vermeyecek"o bu degilde bu adamda benim bildigim cemaatten
 
Cevap: Kiğılı: "Şike dosyası kapandı, UEFA bize ceza vermeyecek"Yukarıda Allah var ondanda mı korkmuyorsunuz ? Ha, pardon siz Allah'ada inanmıyorsunuz, siz paraya tapıyordunuz ..
 
Biz türkler kendimizi çok zeki zannnediyoruz ya, hakikatten çok komik oluyoruz. Ulan bu kiğılı'nın söylediklerine inanan var birde. Tamam türkiye'de üstünü kapattılar, hatta bunu gözümüzün içine baka baka yaptılar ama uefa'yı basıl uyutacaksın be güzel kardeşim? Kayserili aklı ile yürümüyor bu işler.
 
Cevap: Kiğılı: "Şike dosyası kapandı, UEFA bize ceza vermeyecek"5 gun daha sabr edin, bakin gorun uefa nasil gecirecek size
 
Cevap: Kiğılı: "Şike dosyası kapandı, UEFA bize ceza vermeyecek"uefanın size ceza vermemesi şikeye prim vermesi anlamına gelir.. aklın alıyor mu bunu kığılı?
 
Cevap: Kiğılı: "Şike dosyası kapandı, UEFA bize ceza vermeyecek"Platini'ye beleş gömlek göndererek konuyu bitirme kararı almış.
 
Cevap: Kiğılı: "Şike dosyası kapandı, UEFA bize ceza vermeyecek"önce bizim hiç suçumuz yok, iddia yığını diyorlardı şimdi, sahaya yansımadıya getiriyorlar. ulan sahaya yansısa nolcak yansımasa nolcak, girişim yapmışınız, yeltenmişsiniz işte pislik işlere. ben uefanın yerinde olsam tff küme düşürene kadar sizi avrupaya almayacağım derdim
 
Cevap: Kiğılı: "Şike dosyası kapandı, UEFA bize ceza vermeyecek"5 ay önce etik kurulu raporundan dolayı adli yargıyı bekleyelim diyenlerŞimdiki etik kurulu+tahkim raporlarına bakarak bu iş bitti diyorlarİşin özeti:Bizi kim aklarsa geçerli rapor odur
 
Cevap: Kiğılı: "Şike dosyası kapandı, UEFA bize ceza vermeyecek"Şike mahkeme kararıyla kesinleşecek, fener ceza almayacak ve UEFA, FİFA'da bunlara seyirci kalacak öyle mi?
 
Üst Alt