Kilo Alma Sorunu Olanlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kilo Alma Sorunu Olanlar

Cevap: Kilo Alma sorunu olanlar

protein haplarının ne gibi riskleri var acaba arkadaşlar ?

tavsiyeleriniz için hepinize tek tek teşekkür ediyorum bu arada :)

benim boyum 1,92 6ay önce 75 kiloydum

simdi 102kilo oldum :D :D

kardes benim gibi ne bulursan ye evde

sadece domates yada elma gibi saglikli seyler yeme

ben cogu et ve yagli seyler yerim :D

arasira 1,5acili adana arkasindan 2dürüm süper oluyor ya :D

yada büyük bi ekmek köfteyle beraber :D :D :D

kilo almak için ;

1) Her gün yemeklerden 1 saat kadar önce ve yatmadan hemen önce aç karnına : 1 bardak sıcak süt içine 2 çorba kaşığı bal 1 çorba kaşığı tereyağ konup iyice karıştırıldıktan sonra içilir.

2) Yemekler bol yağlı ve şekerli olmalı , sıcak olarak yenmelidir.

3) Sigara kesinlikle az içilmeli ve hatta bırakılmalıdır. Sigara iştahı keser.

4) Çay ve kahve iştahı kestiğinden çok az içilmeli ve bol şeker konmalıdır.

5) Fındık , ceviz , fıstık , leblebi , çikolata ve dondurma bol yenmelidir.

6) Yemeklerde bol miktarda ekmek yenmeli , meyve ve sebze az yenmelidir.

7) kahvaltıda peynir ve zeytin az yenmeli , tereyağ – kaymak – reçel - pekmez ve bal bol miktarda yenmelidir.

8) Yemekler haşlama değil ; bol yağlı ve kızartmalı , az tuzlu ve kremalı olmalıdır.

9) bol bol mayonezli ekmek , yağlı börek , kremalı pasta , baklava ve kadayıf tüketilmeli , çikolata ve şekerleme yenmelidir.

10) Hareket etmek kilo kaybına neden olduğundan , mümkün olduğunca çok az hareket etmeli , yemek aralarında mutlaka yatıp uyunmalıdır. Fazla gezmek ve yürümek iyi değildir.

11) Su az içilmeli , su yerine genellikle şerbet , cola ve meşrubat içilmelidir.

13) Salata az yenmeli , yendiği zaman bol yağlı ve az sirkeli ve az limonlu olmalıdır.

14) Makarna ve pilav bol tereyağlı olarak yenmelidir.

Bkz. Kalp krizi :eek:

kilo almak için ;

1) Her gün yemeklerden 1 saat kadar önce ve yatmadan hemen önce aç karnına : 1 bardak sıcak süt içine 2 çorba kaşığı bal 1 çorba kaşığı tereyağ konup iyice karıştırıldıktan sonra içilir.

2) Yemekler bol yağlı ve şekerli olmalı , sıcak olarak yenmelidir.

3) Sigara kesinlikle az içilmeli ve hatta bırakılmalıdır. Sigara iştahı keser.

4) Çay ve kahve iştahı kestiğinden çok az içilmeli ve bol şeker konmalıdır.

5) Fındık , ceviz , fıstık , leblebi , çikolata ve dondurma bol yenmelidir.

6) Yemeklerde bol miktarda ekmek yenmeli , meyve ve sebze az yenmelidir.

7) kahvaltıda peynir ve zeytin az yenmeli , tereyağ – kaymak – reçel - pekmez ve bal bol miktarda yenmelidir.

8) Yemekler haşlama değil ; bol yağlı ve kızartmalı , az tuzlu ve kremalı olmalıdır.

9) bol bol mayonezli ekmek , yağlı börek , kremalı pasta , baklava ve kadayıf tüketilmeli , çikolata ve şekerleme yenmelidir.

10) Hareket etmek kilo kaybına neden olduğundan , mümkün olduğunca çok az hareket etmeli , yemek aralarında mutlaka yatıp uyunmalıdır. Fazla gezmek ve yürümek iyi değildir.

11) Su az içilmeli , su yerine genellikle şerbet , cola ve meşrubat içilmelidir.

13) Salata az yenmeli , yendiği zaman bol yağlı ve az sirkeli ve az limonlu olmalıdır.

14) Makarna ve pilav bol tereyağlı olarak yenmelidir.

Ulan bu öğrenci halimle bu diyeti rüyamda bile göremem ben:D

Benim troid bezleri durmuş herhalde

Günde 5-6 öğün yemek yediğim oluyor, öğünlerde az değil ama; bir oturuşta 1 ekmek bitiririm mesela. 8 lahmacun+3 tabak salata bir seferde yediğim olur.

Fakat boy 186 kilo 65 yahu:eek:

Cevap: kilo alma sorunu olanlar

Benim troid bezleri durmuş herhalde

:D T3, serbest T4 ve TSH Testleri yaptırsan iyi olur.

Ulan bu öğrenci halimle bu diyeti rüyamda bile göremem ben:D

Günde 5-6 öğün yemek yediğim oluyor, öğünlerde az değil ama; bir oturuşta 1 ekmek bitiririm mesela. 8 lahmacun+3 tabak salata bir seferde yediğim olur.

Fakat boy 186 kilo yahu:eek:

Senin metabolizma uçmuş Osman Abi hala nasıl yaşıyorsun:eek:

Yapmayın beyler yav, almak isteyip te kilo alamamak sorunu olur mu? sorun dediğin kendinden önde giden göbekten kurtulmaktır bir tek:D Öyle ekstra diyete filan gerek yok, her gece 10 dan sonra patates kızartması ve 1 ekmek götürün yeter:)

Kilo 55 Boy 1.82 70 kilo civarlarında olmak istiyorum. Keita ve Baros'un fizikleri gibi olsam :eek:

Üst Alt