Kilo Alma Sorunu Olanlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kilo Alma Sorunu Olanlar

resimde çok vitaminsiz çıkmışın la protein ve karbonhidrata aban. yürüyerek gidebileceğin yere arabayla git. yürüyen merdiven kullan. gece 3ten sonra yat öğlen kalk. öğün zamanların karışık olsun. gece yatmadan önce yemek ye.

bunun gibi şeylere dikkat edersen kilo alabilirsin.

he yine alamıyosan kortizol içeren ilaçları dene muhakkak alırsın.

resimde çok vitaminsiz çıkmışın la protein ve karbonhidrata aban. yürüyerek gidebileceğin yere arabayla git. yürüyen merdiven kullan. gece 3ten sonra yat öğlen kalk. öğün zamanların karışık olsun. gece yatmadan önce yemek ye.

bunun gibi şeylere dikkat edersen kilo alabilirsin.

he yine alamıyosan kortizol içeren ilaçları dene muhakkak alırsın.

Bu söylediklerinin tam tersini yaparsa alabilir

108 kiloyu istikrarlı şekilde yaklaşık 6-7 yıldır sabit şekilde tutuyorum. Tuhaf biraz ya ama sorun etmiyorum. Boyum burada 1,92 . Yani biraz göbek var yani :)

Aslolan Galatasaray !!!

108 kiloyu istikrarlı şekilde yaklaşık 6-7 yıldır sabit şekilde tutuyorum. Tuhaf biraz ya ama sorun etmiyorum. Boyum burada 1,92 . Yani biraz göbek var yani :)

Aslolan Galatasaray !!!
iranli-hulk3-700x400.jpg

Şekerli gıdalarla kilo almayın kesinlikle.

Kilo almak istiyorsanız spora başlayın ve protein ağırlıklı yiyin. Sabah kahvaltınız kesinlikle zengin olmalı ve ara öğünleri aksatmamalısınız. Günde en az 1 bardak süt içip, 1 kase yoğurt yiyin. Bunun yanında bol bol kuruyemiş yeyin normal beslenmenize ek.

Kuruyemiş en sağlıklı kilo alma yoludur.

Olcan kadar varmı abi senin göbek.:D.Ayrıca kilo almanın en etkili yolu nutella yiyecen sürekli.Ben ayda 4 kilo almıştım bu sayede.
Olcan kadar var evet :) kilo almayı düşünmüyorum açıkçası. 100 kiloya inmek isterdim de ne yapsam olmuyor. Tuhaf şekilde 1-2 kilo inip çıkıp sabit aynı kiloda buluyorum kendimi yıl içinde.
Neyse sorun değil okadar da, tuhaf bir durum olduğu için bu konuda boş boş yazdık işte :)

Aslolan Galatasaray !!!

Olcan kadar var evet :) kilo almayı düşünmüyorum açıkçası. 100 kiloya inmek isterdim de ne yapsam olmuyor. Tuhaf şekilde 1-2 kilo inip çıkıp sabit aynı kiloda buluyorum kendimi yıl içinde.
Neyse sorun değil okadar da, tuhaf bir durum olduğu için bu konuda boş boş yazdık işte :)

Aslolan Galatasaray !!!

Yok senin için demedim kilo alma olayını.:).Bende abi 2 yıl önce 119 kiloydum.Boyum 1.86.Dedim artık kilo vereyim.Akşam saat 7 den sonra hiç bişey yemedim 2 yıl boyunca.Ve günde 3 litre su içtim.Su çok önemli abi.Bunu dene.Sabah kalktığında ılık 1 bardak su iç.
Birde ekmek yeme.2 dilim ye günde en fazla.Tuzu azalt.Şekeri de gerektiğinde azalt.Bunları uygula tahminim ayda 3 kilo civarı verirsin.Şuanda 85 kiloyum ben.Dahada inerimde.Bu kadar yeterli gördüm.:)

Üst Alt