Kim Gelmesin? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Gelmesin?

Cevap: Kim Gelmesin!

gökhanzan,hakanbalta,aykut,zapata,mustafa sarpino,barış,servet kapıdan çıksınlar bidaha da geri gelmesinler

Başlığın Kallström'e ithafen yazıldığını düşündüm yok artık dedim :D Ama amaç başkaymış saygılar.. Ha bu arada Muntari gelmesin :eek:

Baslikta Kim gelmesin diye okuyunca, ulan noluyo Simdide Kim kallstromumu beyenmiyenler var dicektim :D :D

Bizim en büyük sorunlarımızdan biri futbol akılsızlığı olduğu için Muntari,Volkan Şen gelmesin,

Galatasarayda oynamanın cazibesini daha fazla yok etmemek için İbrahim akın,Necati,Önder Turacı gibi isimler gelmesin,

Sakatlık problemi olan,psikolojik sorunları olup katkı verip vermeyeceği belli olmayan istiktarsız adamlar gelmesin,

Takımın zaten var olan ağır oyuncu yapısını dahada fazla ağırlaştıracak oyuncular gelmesin...

Beni ırkçılıkla suçlayabilirsiniz ama Fenerbahçe forması giymiş bir oyuncuyu Galatasaray forması altında görmekten hiç haz almıyorum. Fenerbahçe'de oynayan hiçbir isim gelmesin yeter. Mevcut kadromuzda FB'de oynamış Servet, Kazım gibi isimler mevcut. İstedikleri kadar faydalı olsunlar açıkcası zerre kadar önem arz etmiyorlar benim için. Bu benim kişisel görüşümdür. Eğer bir değerlendirme yapacaksanız lütfen bunu göz önüne alın.

Beni ırkçılıkla suçlayabilirsiniz ama Fenerbahçe forması giymiş bir oyuncuyu Galatasaray forması altında görmekten hiç haz almıyorum. Fenerbahçe'de oynayan hiçbir isim gelmesin yeter. Mevcut kadromuzda FB'de oynamış Servet, Kazım gibi isimler mevcut. İstedikleri kadar faydalı olsunlar açıkcası zerre kadar önem arz etmiyorlar benim için. Bu benim kişisel görüşümdür. Eğer bir değerlendirme yapacaksanız lütfen bunu göz önüne alın.

biraz irkci bir yaklasim olsa da katiliyorum :)

fransa'da oynayan atilla turan'ı nasıl bilirsiniz? gelse iyi olmazmı çağlar form tutana kadar yedek olur hatta bence ilk 11 de direk oynayacak kapasitede bir oyuncu

Üst Alt