Kim Gelmesin? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Gelmesin?

haha. yine çok tepki çekecek bir konu. Kim Gelmesin istiyoruz... gönlümüzden geçenler gibi geçmeyenler de var tabi ki. bunları burada söyleyelim, tabi mantıklı nedenleri de olsun.

Bernd Schuster gelmesin bence. Real Madrid'e çektirdikleri yeterli sebeptir. Capello'dan aldığı takım şampiyondu. takımı o noktadan ileri götüremedi. Roma'yı eleyemeyecekse bir takım, niye CL'de oynar ki? hele Real Madrid gibi bir klüpse o takım. :rolleyes:

Orhan Şam da adı bizle anılınca tedirgin olduğum isimlerden. yazık böyle 3. sınıf topçuları topluyoruz takıma sonra da satacak klüp bulamıyoruz.

-----------------

benim gibi güzel örnekler verin. bizimle adı geçen ya da geçmesi potansiyeli olan isimler söylerseniz çok da anlamsız bir konu olmaz bu. yoksa Nikaragua liginin kümeye oynayan takımının en berbat oyuncusu da gelmesin, evet. göründüğü gibi bir manası yok böyle olunca.

Cevap: Kim Gelmesin!

En korktugum isim metzelder mümkünse top bile oynamasın.

Hoca olarakda van basten gelmesin.

Real Madrid taraftarı Van Der Vaart'tan tut, Guti'ye kadar bir çok oyuncunun kellesini isterken, ne diye Metzelder'in gitmesini isteyen taraftarın oranı sadece %25 olarak kalmış peki? Robben kalsın diyenler bile %62'yken, Metzelder'in kalmasını isteyenler %75. bunun mantıklı bir açıklaması olmalı...

Real Madrid taraftarı Van Der Vaart'tan tut, Guti'ye kadar bir çok oyuncunun kellesini isterken, ne diye Metzelder'in gitmesini isteyen taraftarın oranı sadece %25 olarak kalmış peki? Robben kalsın diyenler bile %62'yken, Metzelder'in kalmasını isteyenler %75. bunun mantıklı bir açıklaması olmalı...

Top oynayamadıgı için sucu buyuklerde arıyorlar:)

Metzelder benim ölcülerime göre tam bir baltadır baltanın tam kendisidir boy avantajından baska hiçbi halta yaramaz. Madrid'inde bu adamı nasıl aldıgını hala anlamıs degilim zaten madridin ne halt yedigini son yıllarda kimse anlamıyor.

Şuanda gündemde olan Saviola ve Mustafa Sarp dışında isimler gayet mantıklı geliiyor Schuster'i niye istemediğinizi anlamadım!

Orhan Şam, Mustafa Sarp birde Mustafa diye bir stoper vardı Bursa'dan bu isimleri istemiyorum genç değiller yetenekli hiç değiller bu takım onlara XXL gelir...

Schuster'in Getafe macerasını bileniniz yok mu acaba?

Real Madrid şampiyon olduğu sezon öyle elini kolunu sallayarak mı oldu ?

Schuster iyi bi hocadir,ancak oyle ekol bir hoca degil elbet.Getafe'de R.Madrid'in kullanmadigi,2.takimindan kiraladiklariyla cok iyi isler yapti,daha sonra Laudurp onun mirasini aldi zaten.

Boyle hocalarin tek dezavantaji Turkiye'yi tanimamalari...

Üst Alt