Kim gitmeli? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim gitmeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kim gitmeli?

franco gıtmelı yalnız 2.5 yıl alacagını almadan kaymaz ki.bunca masraftan sonra yönetım leo yu yollamaz.sezon sonu gıder kesın.bence 2 maçtır ılk 11 de görunen ve moralsız ha gittim ha kaldım diyen nonda gıdecektır.yerli forvette bu hafta sonu alınır..şart

Siz Kewell'in sözleşmesini dondura durun :) adam Sevilla ile anlaşmış bile.. Bazı şeyler tek taraflı olmuyor birini ne kadar sevmesenizde bazen platonik olabilir.

özellikl sporda bu tür haberlere pek rağbet etmem

normal bir futbolcu olsa gönderirsin

ama burada normal bir futbolcudan değil kewell den bahsediyoruz

kewell i çok sevdik oda bizi. gelen misafirlerine maçı değil tribünleri izleyin diyecek kadar taraftarı oda seviyor

bir ayrılık olacaksa kolay bir ayrılık olmayacak

sevlerin aşkı büyük olur hesabı

duruşu, asaleti, gülüşü her şeyi bambaşka

sadece biz gs lilerin değil çoğu futbol severin beğenisini kazandı

özellikle bu yıl müthiş performans gösterdi

yedek kaldı, sağ açık sol açık oynadı forvet oynadı, tribünler dady cool ile çoştu, kewell in gol atması ile başka bir oyuncumuzun gol atmasının farkını sizde bilirsiniz

kewell gs için bir değerdir sözleşmesinin bittiğinde bile kalmasını isterdim alt yapıdan gelen oyuncular azda olsa onu ornek alsalar bu bile çok şey katar

gio transferi bana gore jo transferinden daha heycan verici ama daha sevinemedim

kewell konusunda ötürü

eminim benim gibi bir çok taraftar vardır

yönetim taraftarı önemsiyor ve kewell konusunda elinden geleceklerini yapacaklardır

bu yönden içim biraz rahat

Eğer Kewell kendi isteğiyle gidecekse , sorun çıkarılmamalı ve unutulmamalıda..Ntvspor'da Sevilla ile anlaştığı söyleniyor.Eğer Kewell için hayırlı olacaksa neden olmasın...

Evet bende böyle düşünüyorum Abi.Lincoln hiçbir katkı sağlamıyor.Kewell ve Baros sakatlıktan kurtulup dönse ondan daha faydalı olacağından eminim.Leo gitse kale tehlikeye girecek.Çünkü ben Aykut ve Ufuk'a daha tam olarak güvenemiyorum.Nonda giderse de Atlaetico maçında forvetsiz kalacağız, zaten Kewell ve Baros yok.En mantıklısı Lincoln.Ya fesh edilsin yada gönderilsin..

Lincoln ne Alaka O Zaten Yabancı Sınırlamasına Engel Olmuyorkı :S

Sozlesmesı Fes Adamın:S

onun dısında 9 yabancımız Yokmu Bızım:S

bugün saat 14 de açıklacak şeklinde haberler çıktı lig radyoda ( lig tv ile ortak yayın sanırım)

Leo Franco Ada'ya mı?

Meksikalı genç yıldız Giovani'nin transferini resmen açıklayan ve kadrosundaki yabancı futbolcu sayısı dokuza yükselen G.Saray'da "Kim gidiyor?" sorusuna bugün cevap bulunacak.

28 Ocak 2010 , 10:01 Sabah

Avustralya'daki doktorundan gelecek rapora göre Kewell hakkındaki kararını verecek olan G.Saray yönetiminin Leo Franco'nun da durumunu masaya yatırdığı öğrenildi.

Kupa maçı kadrosunda yer almayan ve dün Florya'da takım arkadaşları idman yaparken ortalıkta görünmeyen Leo Franco'nun bir İngiliz kulübünden teklif aldığı öne sürüldü.

Aynı zamanda İtalyan vatandaşı da olan Franco'nun 3 yıllık yüksek maliyeti nedeniyle gitmek istemesi halinde sarı-kırmızılı yönetimin olumlu yanıt vereceği öğrenildi.

nonda gitsin ya onun yüzünden galatasarayımın maçlarından zevk alamaz hale geldim top ayağına geldiğinde aha kaptıracak diyorum pazar antep

dünde ankaragücü maçında gördük noda yı!atletico maçlarında

forvetsiz oynamak nondayla oynamaktan çok daha doğru bir karar

olacaktır lütfen nonda git artık bu takımdan sana olan sevgim hala

duruyorken nefrete dönüşmeden git!!!!Kewell gitmesin noolur gitmesin çok

yazık olur:S:S:S:S

Profesyonel düşünmek gerekirse sakatlığının ciddi olduğunu, sezon sonu sözleşmesinin sona ereceğini, kalmaya çok da gönüllü olmadığını, Nonda'nın satılması halinde Avrupa Kupalarında forvetsiz kalacağımızı düşünürsek Kewell'in gitmesi mantıklı.

Duygusal olarak baktığımızda Nonda'nın gönderilmesi mantıklı zira, zaten sezon başından beri hakkında çıkan bir sürü dedikodulardan sonra son maçlarda da gördük ki mantık olarak kopmuş gözüküyor.

Leo'nun gönderilmesi hiç ahlaki olmaz. (Leo'yu tutmadığım halde) Transfer politikamızı zedeler, itibarımıza zarar gelir.

Şu an için sorulursa Kewell.

Ama bu sezon sonun da sorulsaydı, kesinlikle Nonda derdim.

Çünkü; Nonda yı şu an da yollarsak elimiz de forvet namına hiçbirşey kalmayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt