Kim gitmeli? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim gitmeli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kim gitmeli?

Yabancı kontenjanı nı Taffarel gibi bir kaleci olursa ok ama onun gibi kaleciler haricinde her zaman karşı çıkmışımdır.Kesinlikle kalecinin Türk olması gerekiyor artık bu yabancı kaleci sevdasından vazgeçmemiz lazım bu şuana dayalı düşünce değil genel düşüncemdir.

Getirebiliyorsan Buffon ok getiremiyorsan ne olursa olsun TÜRK KALECİ OLMALI ARTIK.

Lincoln gitmeli.

Neden bu isim hiç geçmez medyada anlamıyorum.

Gerekirse para verelim sözleşme fesh olsun.

Bu kadar güzel kadro kurulmuşken çok üstün nitelikte transferler yapılırken bir kalecinin takıma ne kadar etkisi olur.Sezon boyunca 4-5 gol diyelim bunu karşılayacak çok daha fazlası ofansif kadron varsa kaleci tamamiyle yabancı kontenjanında kullanılmamalı.Ayrıca 7 sene bekleyen bir yedek kaleci Aykut ve Türkcell Süper Ligde dikkatleri üzerine çeken Ufuk varken kusura bakmayın ama yabancı kontenjanının kaleciden yana kullanılması bana çok kötü koyuyor.Hele hele Kewell gibi bir marka mı diye düşünüyorsak kalecimiz yabancıyken bu durum ciddi bi şekilde konuşulması lazım.

Lincoln gitmeli.

Neden bu isim hiç geçmez medyada anlamıyorum.

Gerekirse para verelim sözleşme fesh olsun.

Evet bende böyle düşünüyorum Abi.Lincoln hiçbir katkı sağlamıyor.Kewell ve Baros sakatlıktan kurtulup dönse ondan daha faydalı olacağından eminim.Leo gitse kale tehlikeye girecek.Çünkü ben Aykut ve Ufuk'a daha tam olarak güvenemiyorum.Nonda giderse de Atlaetico maçında forvetsiz kalacağız, zaten Kewell ve Baros yok.En mantıklısı Lincoln.Ya fesh edilsin yada gönderilsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt