Kim Gitsin! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Gitsin!

takıma yakıştıramadıklarımız ve diğer sebeplerden(yaş, verim gibi) dolayı takımda olmasını istemediklerimiz oyuncuları bu başlık altında yazalım. başlıyorum:

1 - Barış Özbek: futbolun sadece kasla oynanmadığını hepimiz biliyoruz. futbol zekası, oyunu okuma, teknik gibi kıstaslar daha da önemli. Barış Özbek hatta bu sağlam fizikli yapısına rağmen, her ikili mücadelede kendini yere bırakması da, tek işe yarayabileceği görevi de geçersiz kılıyor. böyle gereksiz bir futbolcuyu dünya görememiştir.

2 - Serkan Çalık: körle yatan, şaşı kalkar misali, Barış Özbek'in kankası olmasından mütevellit, o çabukluğu ve biraz olsa da tekniğini, futbol zekasıyla birleştiremiyor. takımda gereksiz bir oyuncu. daha doğrusu bizim için fazlalık.

3 - Mehmet Güven: futbol zekasına birşey diyemem ancak teknik olarak çok çok zayıf. oyunu okuyabiliyor ama işte kapasitesi sınırlı maalesef. istediklerini yapamıyor gibi. ama Barış gibi değil, bir amaç uğruna oynuyor. 90 dakika koşayım falan diye değil.

--------------------------------------

kararsız kaldıklarım:

4 - Volkan Yaman: oynadığı "Winger Back" karakteri için oldukça hantal bir oyuncu. Alparslan kadar seri değil, Hakan Balta kadar defansta sağlam değil. arada kalmış bir oyuncu. Alparslan Erdem'in biraz daha büyümesi gerektiğini düşündüğümden de Volkan yollanmayabilir. sene sonu gitmesi gerekiyor ancak...

5 - Ferdi Elmas: Gaziantep maçının devre arasında statta yedekler ısınıyordu. baktım birisi güzel hareketler yapıyor, "kim" diye sordum arkadaşıma. Ferdi Elmas'mış. teknik olarak iyi, aynı zamanda hızlı. ama ben bir türlü sahada göremedim bu yetenekleri bir arada. futbol zekası yeterli değil galiba. kararsızım, biraz daha izlemek gerekiyor. zaten kaç maç yaptı ki. :)

---------------------------------------

yaşından ve sakatlıktan dolayı gitmesi gerekenler:

6 - Tobias Linderoth: başta 3-2 yenildiğimiz Sion maçı olmak üzere, birçok maçta çok iyi oynamıştı. tabi o oynadığı maçlar çok kısıtlı sayıda, bu sebeple takımda kalması mantıklı değil. varlığı yokluğu bir zaten. gidince boşluk hissetmeyeceğiz ama belki yerine gelecek bir oyuncuyla eksiklerimiz azalacak.

7 - Shabani Nonda: Hoffenheim'la oynanan hazırlık maçında kaçırdığı golle, bu sezonki formsuzluğunun sinyallerini verir gibiydi. Steaua maçında 2 gol atınca unuttuk gerçi bunları ama maalesef futbol hayatının son birkaç yılını oynuyormuş gerçekten.

8 - Emre Aşık: bu sezon sonu zaten ayrılacak takımdan. pek konuşmaya gerek yok. her zaman yedekte böyle bir oyuncuya ihtiyacı var klüplerin.

----------------------------

bir de Hasan ve Ümit de yaşından dolayı gidebilecek futbolcular arasında ama 2'si de bu takımın kaptanları.

Barış'ın son maç çok hata yaptığı kesin.Fakat yinede gitsin diyemem.70'den sonra oyuna girip pres yapılması gereken zamanda pres yapabilir.Biraz şans tanımak lazım.Aynı şekilde Serkan'da öyle.

Mehmet Güven ise cidden birşeyler biliyor.Yani nereye pas atması gerektiğini,ne yapması gerektiğini.Fakat yetenek anlamında biraz kısıtlı.Yinede kalmasını isterim.Heleki o pozisyonda çok sakat verdiğimizi düşünürsek.Volkan/Hakan ikilisinden biri gidecek büyük ihtimal.Bu isim bence Volkan olmalı.Defansta çok açık veriyor.Hakan'a ayrı bir sempatim var zaten.O yüzden bu kararı vermiş olabilirim :D

Tobi konusunda ise çok kararsızım.Oynasa bir dert oynamasa bir dert.Oynarsa Mehmet Topal yedek bekleyebilir.Oynamassa takımın hali ortada.Ama düşüncem yerine iyi biri alınacaksa gönderilmesi.

Nondaya biraz daha süre verilsin istiyorum.Bu kadar büyük düşüş yaşayamaz bir oyuncu geçen sezona göre.Var birşeyler ama.

Valla forvetler de iş yok Ümit ve Nonda gitmeli yerlerine 1 tane saglam bir forvet alınmalı.

linderoth bence de gitmeli belli oldu ki olmuyor Linderoth la evet iyi oyuncu ama olmuyor sans ı kötü:(

Barıs özbek ve Serkan calık konularına katılmıyorum Barıs iyi bir Yedek olarak kalmalı. Serkan calık ise gercekten iyi futbolcu olma potansiyeline sahip gecen seneki Fener macında yaptıkları hafızalar da Dunganın soylediklerini biliyoruz:)

Ayrıca Servet bence artık gitmeli takıma zarar vermeye basladı yani kendine güven iyidir ama kapasitesini bilmeli maradona vari hareketler yaparak kötü durumlara düsüyor.

Volkan Yaman yani bu adam sol bek falan degil ne hucum da iyi ne defansta Hakan Balta yı sevmezdim ama Volkanı gördükten sonra Allah Hakan baltayı basımızdan eksik etmesin diyor insan:p

Ayrıca Arda yı da yllamak gerek anlasıldı ki Arda nın kalması onun icin kötü olacak onun iyiliği icin gönderilmeli:(

hakan balta şu an en iyi tütrk sol bek ya adam nsıl gitsin kararsızım dersiniz :D mehmet güven defolsun bide mehmet yıldız tam bi fenerlidir sakın gelmesini istemyin forvet olarak

Skor taraftarı olsam imzamda bu şekilde olmazdı.Bu bir gerçek skibbenni gitmesi lazım yoksa galatasarayımızın dahada düşecek.;)

boşver renkdaş uğraşmA o mesaj banada uğruyordu ama ben o klasik "LAFA" cevap bile yazmadım çünkü benim öyle olmadığımı ben biliyorum forum çökmeden önce skibbeye en çok destek verenlerdendim ama artık kanıtımda yok ve skibbe artık hakikaten takıma zarar veriyor futbolcular bile idmanlarda yüzüne senden büyük allah var deyip arkasından da zil takıyorlarmış bunu söyleyen floryada adamı olan çok iyi bir Galatasaraylı,skibbe takımdaki disiplini sağlayamıyor benfica maçının sonrası en güzel örnek perşembe akşamıda oyundan çıkan soyunma odasına gidiyordu bu ne biçim bir iştir oturacaksın kulübeye maç sonuna kadar destek vereceksin arkadaşlarına zaten seni orada görseler bile yeterlidir sahada ki arkadaşların için maç sahada 11 kişi ile fiilen oynanır ama sahadakilere tribünler nasıl destek veriyorsa sende o kadar destek verceksin "takım arkadaşlarına" biz takım oyunu oynayamıyoruz bunun nedenide skibbedir onun disiplinsizliğidir,ben bir maç yenildiken sonra sadece skibbe değil kim olursa olsun "tu kaka" diyecek bir taraftar değilim ama gel görki hemen bu etiketi yapıştırıverler insana ama canları sağolsun ben kendimi bildikten sonra.FORZA GALATASARAY.

Bu Kadar Yüzsüzlük Olmaz Ya Her Mesajda Barış Özbek'e Laf Atma, Kişisel Sorununmu Var Arkadaş Senin... :mad: Sana Laf Anlatcagız Diye 10'larça Sayfa Yazı Yazdık.

Yetmedimii...

Biz Futbol Cahiliyiz Bilmiyoruz

Televizyonda Bulunan Yorumcular Futbol Cahilleri Bilmiyor.

Barışı Transfer Eden Futbol Cahilleri Bilmiyor.

Kalli Futbol Cahili Bilmiyor.

Skibbe Futbol Cahili Bilmiyor.

Galatasaray Camiası Futbol Cahilleri İle Dolu Bilmiyorlar.

Sen Biliyorsuz...

Asıl Futbol Cahlilleri Ortada:rolleyes:

Barışı Sevmiyorsan Sevmiyorum Diyebilirsin Ama Bu Kadar Laf Atmaya Hakkın Yok.:mad:

Biz gitmeliyiz bence.

Eğer, bir maçı boş tribünlere oynarlarsa (Kayseri maçında seyirci vardı) o zaman anlarlar heralde halimizi.

Güzel protesto olur... :)

Bir dönem kötü gitti diye kadronun çoğu gitsin demek doğru bir mantık değil.E.Aşık son yılını oynuyor,Ü.Karan'dan kurtulmamız lazım,Linderoth da olacağa benzemiyor.Bu konularda hemfikirim ama Serkan Çalık,Ferdi gibi oyuncular kiraya verilebilir.Diğerlerinin gönderilmesi bana göre doğru olmaz özellikle Nonda.

Bir dönem kötü gitti diye kadronun çoğu gitsin demek doğru bir mantık değil.E.Aşık son yılını oynuyor,Ü.Karan'dan kurtulmamız lazım,Linderoth da olacağa benzemiyor.Bu konularda hemfikirim ama Serkan Çalık,Ferdi gibi oyuncular kiraya verilebilir.Diğerlerinin gönderilmesi bana göre doğru olmaz özellikle Nonda.

yazdıklarının çoğuna katılıyorum ama linderotha sene sonuna kadar daha şans verilmesi lazım birde serkan çalık bizim takımda her zaman oynayabilir onu kiraya vermek çok büyük hata olur diğer söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.Özellikle nonda bir kulak çekme operasyonu ile eski formuna dönebilir.

Üst Alt