Kim haklıdır ? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim haklıdır ?

Cevap: Kim haklıdır ?

Budemek oluyor ki ne kadar iyi niyetli düşünceli ve yakışıklı biri olsan da birini bir gün kandırabilir ve sana yüklenen tüm değerleri yok edebilirsin..Cevap kendi kendini fes etmiş bir kere....

hocam senin sorunda iki sik var A mi aldi Bmi aldi sen kendin cevabi veremdin ki hangisi aldi. bizim duymak istedigimiz diger cevapta o.

Bu Soruda Hiçbir şekilde şaşirtmaca Yoktur, Tamamen Mantiğa Dayalidir.mantikli Bir şekilde çözüme Ulaşilabilir.

1.) 5 Tane Ev Var Ve Hepsi Ayri Renk.

2.) Her Evde Oturanin Ayri Bir Uyruğu Var.

3.) Hepside Ayri Bir Içecek Içiyor, Ayri Bir Hayvan Besliyor Ve Ayri Bir Marka Sigara Içiyor.

4.) Bu Beş Insanin Hiçbiri öbürünün Yaptiğini Yapmiyor.yani Sigarasi Ayri, Içeceği Ayri Beslediği Hayvan Ayri Ve Evi Ayri...

Soru: Balik Kime Ait? Kaynakwh webhatti.com:

1.)ingiliz Kirmizi Evde Oturuyor.

2.)isveçlinin Köpeği Var.

3.)danimarkali çay Içiyor.

4.)yeşil Ev Tam Beyaz Evin Solunda Duruyor.

5.)yeşil Evin Sahibi Kahve Içmeyi Seviyor.

6.)palmall Sigarasi Içenin Bir Kuşu Var. Kaynakwh webhatti.com:

7.)ortadaki Evde Oturan Süt Içmeyi Seviyor.

8.)sari Evde Oturan Dunhill Sigarasi Içiyor.

9.)norveçli Birinci Evde Oturuyor.

10.)marlboro Içen Kedisi Olananin Yanindaki Evde Oturuyor.

11.)at'i Olan Insan, Dunhill Sigarasi Içenin Yanindaki Evde Oturuyor.

12.)winfield Sigarasi Içen, Birayi Seviyor.

13.)mavi Evin Yaninda Norveçli Oturuyor.

14.)alman Rothmanns Sigarasi Içiyor.

15.)marlboro Içenin Komşusu Sadece Su Içiyor.

cevabı google da albert einstein

haha. helal olsun : )

altını kapıp kacanın bilinc altında "benim bu altına daha cok ihtiyacım var" gerceği yatmaktadır. altını kaybetme riskine giremez. dolayısıyla herzaman daha atik davranır. dikkat ederseniz soruda "altına esit miktarda ihtiyaçları var" gibi bir kaide yoktu. altına daha cok ihtiyacı olması, daha cok sıkıntı cektiğini gosterir. burada ahlaki olarak onundur altın, hak manasında bos bardak dolmalıdır. kisilerin dusunceli iyi bireyler olması bu sebeple vurgulanmıstır. bu kadar dusunceli iyi insanlarken, boyle bir kalleslik sergilemek ancak "ihtiyac"'tan ileri gelir.

Anıl kardesimi tebrik ediyorum. :yenieek:

şekil A nuri alço ve açgözlü

şekil B küçük emrah saf ve iyi niyetli

ikiside altını aynı anda buluyor ama emrahın daha çok ihtiyacı var anası hastadır paraya ihtiyacı var ama nuri alço uyanıklık yapıyor saf emrahı kandırıp altınları alıp kaçıyor yahu ne alaka altını alıp kaçanın daha çok ihtiyacı olduğu bi gidin yaa

Emir ben bu soruyu kimseye soramam. Çünkü bu kadar kıvrandırıp bu cevabı verirsem insanlar bana ayak ve el gibi uzuvları ile vururlar.

Hangisinin çok ihtiyacı varsa nasıl cevap la? :) Hayırlısı neyse o olsun, kısmetse olur der gibi. :asd:

herseyin birbirine esit oldugu ortamda - en basit acıklama en dogru olandır. burada en basit acıklama, kimin once davranacağıdır. bahsedilen dusunceli iyi insan profili - normalde karsısındakininde hakkını gozeten bir profildir, buna engel olan tek sey kendisine gercekten dokunan bir ihtiyacıdır. yapılan herseyin acıdan uzaklasmak icin yapıldığı gerceği yani.

ben bi kac postta kapıp kacanındır, kapıp kacmıstır cunku kaptırma riskini goze alamaz demenizi cok bekledim bukadar uzayacağını dusunmedim bile. soru bana ait değil ama seviyorum, ayrıca uzulmeyin bi kac yerdede sayfalarca tartısılmıs. aslında gırgıra girdi soru yazılan cevaplar vs. ondan hayal kırıklığına uğradınız belki. sayfalarca felsefi acıklamalar yapanlar var yoksa : )

Bu Soruda Hiçbir şekilde şaşirtmaca Yoktur, Tamamen Mantiğa Dayalidir.mantikli Bir şekilde çözüme Ulaşilabilir.

1.) 5 Tane Ev Var Ve Hepsi Ayri Renk.

2.) Her Evde Oturanin Ayri Bir Uyruğu Var.

3.) Hepside Ayri Bir Içecek Içiyor, Ayri Bir Hayvan Besliyor Ve Ayri Bir Marka Sigara Içiyor.

4.) Bu Beş Insanin Hiçbiri öbürünün Yaptiğini Yapmiyor.yani Sigarasi Ayri, Içeceği Ayri Beslediği Hayvan Ayri Ve Evi Ayri...

Soru: Balik Kime Ait? Kaynakwh webhatti.com:

1.)ingiliz Kirmizi Evde Oturuyor.

2.)isveçlinin Köpeği Var.

3.)danimarkali çay Içiyor.

4.)yeşil Ev Tam Beyaz Evin Solunda Duruyor.

5.)yeşil Evin Sahibi Kahve Içmeyi Seviyor.

6.)palmall Sigarasi Içenin Bir Kuşu Var. Kaynakwh webhatti.com:

7.)ortadaki Evde Oturan Süt Içmeyi Seviyor.

8.)sari Evde Oturan Dunhill Sigarasi Içiyor.

9.)norveçli Birinci Evde Oturuyor.

10.)marlboro Içen Kedisi Olananin Yanindaki Evde Oturuyor.

11.)at'i Olan Insan, Dunhill Sigarasi Içenin Yanindaki Evde Oturuyor.

12.)winfield Sigarasi Içen, Birayi Seviyor.

13.)mavi Evin Yaninda Norveçli Oturuyor.

14.)alman Rothmanns Sigarasi Içiyor.

15.)marlboro Içenin Komşusu Sadece Su Içiyor.

cevabı google da albert einstein

Hayatımda bu soru kadar abartılmış bir soru görmedim. Hafta sonu dergisi eki bulmacası gibi. Kağıt kalem al 5 dakikada çözersin.

Uluslararası Hukuk ve Kamu Ortak Malları Paylaştırma, İştirak, Teşebbüs ve Tekerrür Birliği (UHKOMPİTTB) el kitabında ''Tipsiz olanın altını alacağı'' yazar.

Üst Alt