# Kim Källström - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kim Källström

Cevap: # Kim Kallström

O yazdıklarım sence eleştiri cümleleri mi? Yoksa bilip bilmeden saldırıya geçmek mi?

Ne yapayım arkadaş Nuri düşünmüyorsa. Düşündürmek elimizde. Gökhan'ı Juve istiyormuş, banane. Elano'yu İnter istiyordu. Şimdi kalkıp da dersiniz ki Dünya Kupası için geldi. Gökhan'ın öyle bir lüksü yok vs.

Niye bu kadar zayıf görülüyoruz çözebilmiş değilim. Emana, Kallström'ü alacağımıza transfersiz devam edelim daha iyi.

Kallström'ün devri geçti. Şurada Emana'yı önerenlerin yarısı zaten Emana'yı izlememiştir. Benim derdim bu. Biz çok alışagelmiş isimler önermeye bayılıyoruz. Kallström'ü getirmek bence Nuri'yi getirmekten daha zor.;)

Abi o zaman neden Hamit'i yıllarca istedik,getiremiyoruz.Gelmiyorlar işte.Türkiye'yi tanıyorlar.Her Türk'ün hayali Avrupa'da oynamak olurken sen bu kadar potansiyelli adamları getirebilir misin ? Keşke olsa.

Açık konuşayım burada Emana'yı izleyenlerin sayısı 5'i geçmemiştir.Bende dahilim buna.Emana'nın bundan sonra bir Chealse bir Liverpool transferi mümkün değil,bunda hem fikiriz.Parayı verdiğimizde gelir.Kallstrom zor olabilir şu aşamada ama eminim ki Nuri kadar imkansız değildir.

Ayrıca Elano'yu İnter istemiyordu.Adam neredeyse kendi ülkesine kiralık gidiyordu,ne İnter'i.

Abi o zaman neden Hamit'i yıllarca istedik,getiremiyoruz.Gelmiyorlar işte.Türkiye'yi tanıyorlar.Her Türk'ün hayali Avrupa'da oynamak olurken sen bu kadar potansiyelli adamları getirebilir misin ? Keşke olsa.

Açık konuşayım burada Emana'yı izleyenlerin sayısı 5'i geçmemiştir.Bende dahilim buna.Emana'nın bundan sonra bir Chealse bir Liverpool transferi mümkün değil,bunda hem fikiriz.Parayı verdiğimizde gelir.Kallstrom zor olabilir şu aşamada ama eminim ki Nuri kadar imkansız değildir.

Ayrıca Elano'yu İnter istemiyordu.Adam neredeyse kendi ülkesine kiralık gidiyordu,ne İnter'i.

Elano'nun yalancısıyım ben.:) Kendi söylemişti. İyi hatırlıyorum.

Her neyse, netice olay şu ki; imkansıza inanmayalım, imkansızı başarmaya inanalım.

Xavi'yi falan başarmaya değil tabii ki.:p:)

Nuri, Gökhan ve Petric gelebilitesi yüksek adamlar. Leo, Kewell ve Jo'nun gideceğini düşünürsek (muhtemelen) Petric forvete, De Jong orta alana, bir de defansa yabancı stoper aldık mı sorun morun kalmaz.

O iki Türk de Afyon kaymağı olur.;)

Her neyse, netice olay şu ki; imkansıza inanmayalım, imkansızı başarmaya inanalım.

Nuri, Gökhan ve Petric gelebilitesi yüksek adamlar. Leo, Kewell ve Jo'nun gideceğini düşünürsek (muhtemelen) Petric forvete, De Jong orta alana, bir de defansa yabancı stoper aldık mı sorun morun kalmaz.

Keşke olsa başka denecek birşey yok.

Sorun o değil ama sorun ; hep elimizden kaçırmamız.

Serdar Taşcı,Nuri,Gökhan İnler,Eren Derdiyok....

Neden o Türkleri bir Türk klübü değilde başkaların farkeder.

nuri ile gökhan gelmezler:eek: 13253 kere söylediler zaten,bu yaşta türkiye ye gelirlerse kendi salaklıkları olur

Elano iyi paraya satılırsa eğer Kallström süper olur o bölgeye, yanına da Elano'dan gelecek parayla güzel bir orta saha transferi yaparız. Bizim bütçemizle de ön libero ve diğer mevkiilere adam alırız.

Ama bu dediklerimin olabilmesi için öncelikle Kallström'ün bize gelmeyi kabul etmesi lazım, sonrasında Elano'nun iyi oynayıp güzel piyasa yapıp satılması lazım.

İnşallah olur böyle birşey. Olursa olağan üstü olur ama. Kallström hakkaten komple bir adam. Defans yönü Elano'dan daha iyi ve şutları felan da çok süper. Ama bize geleceğini sanmam. Gelirse de yemeden içmeden kesilirim gerekirse ama formasını felan alırım inanılmaz güzel bir transfer olur.

Keşke gelse :eek:

Elano iyi paraya satılırsa eğer Kallström süper olur o bölgeye, yanına da Elano'dan gelecek parayla güzel bir orta saha transferi yaparız. Bizim bütçemizle de ön libero ve diğer mevkiilere adam alırız.

Ama bu dediklerimin olabilmesi için öncelikle Kallström'ün bize gelmeyi kabul etmesi lazım, sonrasında Elano'nun iyi oynayıp güzel piyasa yapıp satılması lazım.

İnşallah olur böyle birşey. Olursa olağan üstü olur ama. Kallström hakkaten komple bir adam. Defans yönü Elano'dan daha iyi ve şutları felan da çok süper. Ama bize geleceğini sanmam. Gelirse de yemeden içmeden kesilirim gerekirse ama formasını felan alırım inanılmaz güzel bir transfer olur.

Keşke gelse :eek:

Elano'dan çabuk vazgeçmişsin bakıyorum. :)

Elano giderse ancak gelir ki Elano gitmeyecek.Başkana performansının düzeleceği yönünde söz vermiş ki potansiyelini bulursa bana göre Kallström'den daha yararlıdır.

Ben Elano'ya aşırı bağlı olan birisi değilim. Sadece futbolcunun hakkının boş yere yenilmesine karşıyım. Ayrıca Kallström gelirse Elano gider. Bu da takım için süper olur.

tamamda o zaman yine ayhan-barış-sarp a kalırız o zaman kallström ün gelmesinin bi anlamı kalmaz ki:eek:,elano nun yerine de kaliteli birini+kallström ü alırlar o zaman başka

Üst Alt