Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean II Makoun


TSN net transfer haberleri ve isimler vermemekle birlikte, stratejik adımları adım adım ziyaretcilerine duyurdu.

Ancak alternatif isimlerle yapılan görüşmelerde net bir sonuç çıkmayınca, TSN isim vermek yerine gün ve hedef tesbitleri ile transfer için çalışmaların sürdüğünü ortaya koydu..Galatasaray'da Hedef tarih 26 Haziran'da FIRTINALI GEÇMESİ BEKLENEN TÜZÜK TADİL KONGRESİ öncesi bir transferin bitirilmesiydi..ADNAN SEZGİN 22 HAZİRAN GÜNÜ LYON'A UÇTU..

Evet Adnan Sezgin 22 Haziran günü Lyon'a uçtu. Ve Lyon takımı ile bir dizi görüşmeler yaptı.. Dört futbolcu için yapılan görüşmeler, hem menajerleri hem de futbolcular konusunda olumlu geçti.. Ancak Galatasaray'ın transfere ayırdığı rakam pazarlıklarda ortaya konulan çıtanın çok altındaydı. Sezgin'in teklifini pazarlık konusu bile yapmıyorlardı..SEZGİN ACİLEN ÇITANIN YÜKSELTİLMESİNİ, AKSİ TAKDİRDE ELİ BOŞ DÖNECEĞİNİ SÖYLEDİ..Galatasaray adına LYON takımı ile pazarlıklarını sürdüren Adnan Sezgin, Başkan Adnan Polat'a attığı her adımı, yaptığı her görüşmeyi aktarıyordu.. Galatasaray orta sahası için düşünülen iki isim için LYON un doğru adres olduğu ortadaydı. Ancak parada sıkıntı vardı.EMRE GÜNGÖR VE UGUR UÇAR 23 HAZİRAN'da ACİLEN SATILDI..

Günler hatta aylar önce, Gaziantepspor'un Emre Güngör ile anlaştığını başkan İbrahim Kızıl açıklamıştı. Uğur Uçar'ın da Ankara ya gideceği haberleri Ankaragücü yönetimi tarafından dillendiriliyordu. Ancak Galatasaray bu konuda adım atmıyor zamama bırakıyordu. Ta ki, Adnan Sezgin'in ÇITAYI YÜKSELTİRSEK PAZARLIK GÜCÜMÜZ ARTACAK demesi ile AYNI GÜN , İKİ FUTBOLCU TOPLAM 3.5 MİLYON TL karşılığında satıldı..SEZGİN ACİLEN ÇITANIN YÜKSELTİLMESİNİ, AKSİ TAKDİRDE ELİ BOŞ DÖNECEĞİNİ SÖYLEDİ..Galatasaray adına LYON takımı ile pazarlıklarını sürdüren Adnan Sezgin, Başkan Adnan Polat'a attığı her adımı, yaptığı her görüşmeyi aktarıyordu.. Galatasaray orta sahası için düşünülen iki isim için LYON un doğru adres olduğu ortadaydı. Ancak parada sıkıntı vardı.24 HAZİRAN PAZARLIKLAR DEVAM EDİYOR..

Galatasaray, LYON dan dört isme talipti.. KALLSTRÖM, BODMER, MAXIM GONALONS ve MAKOUN.. Kallström adı geçen transfer sezonunda da Galatasaray'ın listesinde bulunuyordu.. 2006 yılından beri aynı takımda görev yapan İsveçli futbolcunun menajeri aynı zamanda G.Saray'ın sakat gelen sakat gidin futbolcusu Linderoth 'un da menajeri idi..MATHİEU BODMER ve MAXİM GONALONS un bonservislerine G.Saray'ın elindeki para yetmekteydi ancak Sezgin'in bütün pazarlıkları 12 milyon euro bonservis bedeli bulunan KAMERUNLU 27 yaşındaki MAKOUN du..BİR GÜN SONRA TÜZÜK TADİL KONGRESİ VARDI VE TRANSFER BİTMELİYDİ. ANCAK..

Evet FIRTINALI geçmesi beklenen TÜZÜK TADİL KONGRESİNDE sadece önerge verilerek TÜZÜK'ün değiştirlemesi kararının oylanacak olması fırtınayı ileri bir tarihe atıyordu.. 25 HAZİRAN günü, Adnan Sezgin'e acele etmemesi konusunda Başkan Polat tarafından talimat verildi..

Sezgin'in artık ACİL BİR TRANSFER YETİŞTİRME DERDİ GİBİ BİR DERDİ KALMAMIŞTI..26 TÜZÜK TADİL, MUTEDİL GEÇTİ.. SEZGİN SON TEKLİFİNİ VERDİ ve PAZARTESİ GÜNÜ İÇİN LYON- İSTANBUL BİLETİNİ ALDI..Tüzük tadildeki YUMUŞAK GEÇİS, Başkan Polat'ı ciddi şekilde rahatlatınca, bu rahatlık Sezgin'e de yansıdı.. Başkan Polat, GÖRÜŞMELERİ YAPTIN, SON RAKAMI SÖYLE. ÇITAYI FAZLA YUKARI ÇEKME.. FİYATINI VER BEKLEYELİM.. Diğer alternatifleri de değerlendiririz dedi..26 HAZİRAN SON TEKLİF VE SEZGİN RAHAT..

22 Haziran'da LYON'a uçan, LYON dan alternatif isimlerden bütçelerine göre BİR FUTBOLCUYU transfer etmek isteyen, bunu için iki futbolcusunu alel acele satan Galatasaray'da artık FIRTINA GEÇMİŞTİ.. Adnan Sezgin son teklifini yaptı.. Pazartesi günü için biletini aldı..28 HAZİRAN.. ADNAN SEZGİN İSTANBUL'A UÇMADI..

Evet Adnan Sezgin 28 Haziranda THY tarifeli LYON İSTANBUL biletini iptal ettirdi.. Yani ileri bir tarihe atmadı.. Ya da bir kaç gün sonrasına tekrar rezervasyon yaptırmadı.. Sezgin iptal ettiği biletin parasını iade aldı..29 HAZİRAN LYON ve MENAJERLERLE GÖRÜŞMEYE DEVAM

Bir gün önce İStanbul'a dönüş için bilet alan Adnan Sezgin, menajerlerden gelen haberlerle dönüşünü iptal ettirdi. ve yine LYON da kaldı.. Görüşmeler full time devam etti..30 HAZİRAN..

Evet bugün 30 Haziran.. Yalan medyasının, irili ufaklı yerli yabancı spor gazetelerinin ve internet sitelerinin haberlerinde Hollanda, Almanya, Belçika, İngiltere ve en son olarak da İTalya'ya gönderilen ADNAN SEZGİN tam 9 gündür 22 Hazirandan beri LYON'daydı..TSN OLARAK DAHA FAZLA BEKLEMEDİK..

Evet 22 Haziran dan bu yana Adnan Sezgin'in LYON da olduğunu bilen TSN , net ismin belirlenmesi ve KESİN BİTMESİ GİBİ bir haberle FLAŞ.. FLAŞ.. diye haberi duyurmak için sabırla bekledi.. Ancak şu anda gelinen noktada , Adnan Sezgin'in uçuşunu iptal ettirerek kalması, bazı gelişmelerin sona yaklaştığının habercisi..Sonuçta TSN olarak NET bir isim veremedik .. Ancak 9 gündür LYON da görüşmeler yapan Sezgin'in LYON'dan bir isimle dönmesinin süpriz olmayacağını, ancak bu transferin 6 milyon euroluk KALLSTRÖM mü, 12 milyon euroluk Kamerunlu Makoun mu, yoksa 21 yaşında Wegner'in de istediği 1.87 boyundaki Maxime Gonalons mu? yoksa Paris ile anlaşmak üzere olduğu bilgisi gelen 27 yaşında 1.90 lık Mathieu Bodmer mi net bir sonuca ulaşılmış değil.. Bu dört futbolcu ismi üzerinde duran TSN istihbarat kaynakları, Fransa'daki bir kaç ciddi internet sitelerinde de Adnan Sezgin'in Lyon'a gitmesinden sonra Galatasaray'ın LYONlu futbolcuları talip olduğunu haber olarak verdiklerini belirttiler.MUTLAKA LYON dan BİR TRANSFER OLACAK MI?

Ancak transfer görüşmelerinde ADNAN SEZGİN bir yerde ve bir kulüple 9 gün görüşme yapıyorsa, bu görüşmelere destek amacıyla iki futbolcu apar topar satılıyorsa, Pazartesi günü İStanbul'a dönmeyi planlayan Sezgin , biletini iptal ediyorsa, ciddi görüşmelerin sona doğru yaklaştığını söyleyebiliriz. Ve şimdi BAROS ve KEİTA'dan sonra G.SARAY LYON'dan 3. bir ismi kadrosuna katabilecek mi? Bekleyip göreceğiz..TSN
 
Cevap: Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean MakounBu sitenin editoru yok mu yahu? Haber yayinliyorsun bu kadar zor mu isimleri dogru yazmak? Maxime Gonalons baslikta olmus Maxim Gonalos bir de haber boyunca ismi Maxim diye geciyor sadece bir kere dogru yazilmis... Bu kadar basit bir duzeltmeyi yapmaktan aciz bir siteyi nasil ciddiye alalim? Kallstrom zaten uzun suredir konuluan bir isim bir cok yerde, Bodmer'de bir kac kez gect, Jean Makoun'u da ben dahil bir cok insanin aklinin ucunda tutugu bir isim yani marifet degil bu isimleri ortaya atmak. Makoun icin bictikleri fiyat da direkt transfermarkt'den. Simdi bu 4 isimden biri gelirse bakin biz bildik dicekler. Komikler gercekten.
 
Cevap: Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean Makounartık transfer istiyoruz fb bjk idmanlara bile başladı biz hala 1 tane bile yabancı transfer gerçekleştiremedik
 
Cevap: Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean MakounBence şuna kadarki duyumlardan daha mantıklı ve inandırıcı bir haber...
 
Cevap: Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean MakounOlabilitesi var.Kim Kallström alınırsa çok iyi olur.Ama arkasına mutlaka iyi bir defansif orta saha daha alınmalı.
 
Cevap: Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean Makoun2 Temmuz 10.22 de açıklanır,ilk transfer veya 13.52.
 
Cevap: Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean MakounMakoun'u ben de birkaç defa önermiştim ama hayalden öteye geçmez sanırım. :DBodmer komple, çok beğendiğim bir oyuncu. 3.5 milyon euro'ya PSG'e transfer olmuş, keşke biz alsaydık.Gonalons'u bilmiyorum, Kallström de ancak Elano satılırsa alınmalı.
 
Cevap: Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean Makounya bodmeri kaçırmamız inanılmaz üzücü tam aradığımız adam hem defansta hem ön liberoda oynayabiliyordu tam bir joker güçlü hızlı ve çok teknik bir futbolcuydu...3,5milyon euro ya gittiyse ve biz alamadıysak çok yazık.
 
Cevap: Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean MakounArkadaşlar makouna 12 vereceğimize kallström ve gonalons u alalım çok daha iyi çünkü her ikisi de teknik ve mücadeleci futbolcular ancak gonalons un yapısı biraz kırılgan gibi yanılıyor muyum?
 
Cevap: Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean MakounLyonda Makoun Rosenburgdan Anthony Annanı alalım yeter.Yada Kim&Annan da olur.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt