Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean II Makoun - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean II Makoun

Cevap: Kim Kallström, Mathieu Bodmer, Maxim Gonalos & Jean Makoun

Kallström ve Makoun gelir, transfer kapatılır.

biz alsak cok guzel olur da lyon 2 en iyi orta saha oyuncusunu satmak istemez..en fazla lyondan 1 isim olur bence..diger isimse ganalı annan diyorlar...kallstrom&annan olabılır...dunde forumda defalarca soyledm ingfiliz futbolundan gelmıs bir isim de olsa keske...flamini song fln...

ya ben milan ın flaminiyi satacağını düşünmüyorum...alex song da arsenalde düzenli forma bulan bir adam..lyonluları ve enoh u değerlendirsek çok iyi olacak...umarım transferler yurtdışı kampına kadar yetişir.

gonalos'u nası bi futbolcu bize faydası olur mu?

ben bir kac macini izlemistim fena bir oyuncu degil daha 21 yasinda mehmet topala benzentim ben biraz kendisini yeni orumcek adamimiz olabilir kendisi

transfermarkt ta PSG ye gitti diye gosterio bodmer 3 milyon euro karsiliginda

***********da psgye transferi gerçekleşmedi bodmeri istedik diye yazıyor

Haber doğrudur.2-3 gün içinde Lyondan bir oyuncu gelir.Ama keşke Makoun ile Kallström ikisi beraber gelse

2 gofret almış Adnan Sezgin, ilkini yedikten sonra doyunca geri vermek istemiş. Ama büfedeki yetkililer kabul etmemiş, görüşmeler sürüyor. 2 Temmuz'da sonuçlanır.

Üst Alt