Kim Kardashian 72 gün evli kalabildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Kardashian 72 gün evli kalabildi

Kim Kardashian evlenmesinin üzerinden henüz sadece 72 gün geçmişken boşanma kağıtlarını dolduruyor

Kim’in yakın arkadaşı ve ‘Keeping Up With The Kardashians’ın yapımcısı Ryan Seacrest boşanmayı Twitter hesabında şu şekilde doğruladı; "Evet. Kim bu sabah boşanma başvurusu yaptı. Ben de oradaydım."

TMZ’nin haberine göre, boşanma sebebi olarak evlilikteki ‘giderilemeyen farklılıklar' gösterildi. Boşanma söylentileri daha önce de gündeme gelse de Kim bu iddiaları reddetmişti.

Kim ve basketbol yıldızı eşi Kris 20 Ağustos 2011 tarihinde California’da evlenmişti.

:ays:

Cevap: Kim Kardashian 72 gün evli kalabildi

İyi oldu her NBA haber sitelerini açtığımda bu ikili hakkında fuzuli haberler oluyordu. Kurtuluruz böylece biz de.

kim kardashianla evlenmek nedir ya kris kardes kafanmi iyiydi

Kim Kardashian artık mankenliği bırakacak.Vücudunun heryerinde lekeli bir hastalığı çıkmış.hastalığın adı şimdi aklımda değil.Bugüne kadar hep makyajla kapatmış.Ama artık kapanamaz seviyeye gelmiş.O nedenle mankenliği bırakacakmış.Öyle duydum ben..

Kim Kardashian artık mankenliği bırakacak.Vücudunun heryerinde lekeli bir hastalığı çıkmış.hastalığın adı şimdi aklımda değil.Bugüne kadar hep makyajla kapatmış.Ama artık kapanamaz seviyeye gelmiş.O nedenle mankenliği bırakacakmış.Öyle duydum ben..

[video=dailymotion;xk7x2f]https://www.dailymotion.com/video/xk7x2f_adnan-oktar-kim-kardashian-sedef-hastaliyi-ile-ilgili-yorumlary_people[/video]

bence bu genç arkadas bu karıdan intikam alır.yeni kasetler yoldadır.gazamız mübarek olsun.

Üst Alt