Kim Kardashian'in kariyeri bitti - YASTAYIZ


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Televizyon yıldızının kariyeri hastalığı yüzünden bitme noktasına geldi.Ermeni asıllı Amerikalı televizyon yıldızı Kim Kardashian, Keeping Up With The Kardashians programının ABD'de dün yayınlanan bölümünde amansız hastalığını açıkladı.Vücüdunda çıkan kızarıklıklar nedeniyle zor günler geçiren Kardashian, doktoruna göründükten sonra sedef hastası olduğunu öğrendi.Gelirinin büyük kısmını televizyon şovu ve modellikten elde eden 30 yaşında yıldız, bu gelişme üzerinde kariyerinin bittiğini açıklayarak şöyle konuştu "Her gün mükemmel görünmek üzerimde büyük bir baskı yaratıyor. Bir kilo bile alsam tüm magazin basını bunu haber yapıyor. Böyle bir hastalıkla kariyerimi sürdürmem mümkün değil."Doktordan döndükten sonra ağlama krizine giren ve aynı zamanda menajerliğini yapan annesi tarafından sakinleştirilen Kardashian'ın tüm fotoğraf çekimlerini iptal ettiği ve şovunun da sezon sonunda yayından kaldırılacağı iddia ediliyor.

004a50db.jpg
: (
 
Cevap: Kim Kardashian'in kariyeri bitti - YASTAYIZErmeni diye öyle haberler çıktı da kadının pek ilgisi yok.

Soyadı Kardeşyan olduğu için Türk muhabbeti çıkmıştı. Soyadım Türkçe biliyorum falan demişti.
 
Cevap: Kim Kardashian'in kariyeri bitti - YASTAYIZHastalık sonuçta bişey diyemeyiz ama bunca sene çağresi bulunamamıştı kaplıcalar dışında falan çok yakın arkdaşlarımda vardı hastalığın hiçbir tehlikesi olmadığı için bir türlü üstüne gidilemiyor ve hastalara kesin sonıç verilemiyordu böyle oluncada hastalar büyük pskolojik sıkıntı içine giriyorlardı.Belliki hanım kız sayesinde bunada çağre bulunacak ve hayatında ilkkez adam akıllı bir işe yaramış olacak.
 
Cevap: Kim Kardashian'in kariyeri bitti - YASTAYIZTaninmayan bir rapcinin altina yatti ve bunun videosu cikti diye unlu olmustu zaten, yetenek denen birsey yok.
 
Cevap: Kim Kardashian'in kariyeri bitti - YASTAYIZKucuk iki kiz kardesi inanilmaz guzel oz mudur uvey midir bilmiyorum ama felaket guzeller o kesin .Kendall ve Kylie Jenner'mis isimler :D Cok kucukler orasi kotu :DNot : Kendall olan cok guzel digeri degil :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt